Золотий браслет з шкірою і чорним камінням

12 292,00 грн
артикул: SKU
BS29293ka
Ексклюзивний шкіряний браслет з чорними каменями доповнить образ чоловіка, вставки можуть бути виконані із золота будь-якого кольору. Вага металу - 9 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 3-5 тижнів
Термін доставки при наявності 2-4 дня
Виглядати стильно і привабливо - це не проблема, особливо якщо образ доповнюють брутальні і якісні аксесуари або прикраси. Шкіряний плетений браслет із золотою застібкою -, це аксесуар який гармонійно доповнить образ будь-якого представника сильної половини людства. Для чоловіків важливо, щоб жінки звертали на них увагу. І дівчина завжди помітить на його руці перстень або браслет, особливо якщо він виконаний з високоякісної шкіри з золотом, і вона обов'язково запитає: а що це за чорні камені? Браслет може бути виконаний з двома видами шкіряних шнурів, а також з каучуком, а також без вставок. 1. Круглі шкіряні шнури, 2 шнура, ширина 13 мм браслета. 2. Плаский шкіряний шнур, 1 шнур шириною 11 мм. Характеристики вставок: чорні фіаніти, 30 шт, загальною вагою 0,12 карата, натуральна шкіра.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий браслет з шкірою і чорним камінням