Золоті сережки з діамантами і сапфірами «Крапель»

18 620,00 грн
артикул: SKU
ER29159ka
Невеликі золоті сережки з підвісками - це дуже жіночно! Денний варіант чарівних і елегантних аксесуарів для витончених дам. Вага виробу 3,49 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижня
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Жінки прикрашають вушка красивими сережками із золота, щоб чоловіки звертали свою увагу. А сережки з підвісками підкреслюють не тільки акуратну зачіску, а й тонку шийку, візуально подовжуючи і відтіняючи її стрункість. Золоті сережки-підвіски в залежності від довжини бувають вечірні для виходу "в світ" і повсякденні. Невеликі сережки із золота в стилі casual можна надягати під щоденний наряд: на роботу, на прогулянку, в офіс, на ділову зустріч без побоювання порушити правила етикету і зовнішнього вигляду. Золоті сережки з діамантами і підвісками-сапфірами прекрасна альтернатива кульчикам пусетам. Характеристики вставок: діамант - 10 шт., чистота - 4/4, загальна вага 0,3 ct; сапфір - 2 шт., чистота 3/4, загальна вага 0,48 ct.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоті сережки з діамантами і сапфірами «Крапель»