Золотий кулон з діамантами «Хранитель часу»

34 412,00 грн
артикул: SKU
PD29130ka
Масивний жіночий кулон з білого золота у вигляді ключа з циферблатом і мерехтливими діамантами таїть в собі загадку і прихований сенс. Вага 10,70 гр. Зроблений із золота 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2 тижні
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Ексклюзивна форма золотої підвіски вибрана не випадково. У ній зашифрований ключ до управління життям від автора однієї з найбільш впливових книг по бізнесу С.Кові: "Потрібно не витрачати час, а інвестувати в нього". Купуючи стильний кулон з діамантами Ви робите внесок у власний унікальний стиль, а підносячи його як презент коханій жінці - інвестуєте в майбутні міцні відносини. При виборі ланцюжка для золотого медальйона враховуйте, що він не повинен бути занадто тонким. Золоте правило каже: вага ланцюжка приблизно дорівнює вазі кулона з поправкою в кілька грамів. Приємний бонус: колір золота можна вибрати виходячи з особистих уподобань, а також пограти з кольором і типом каменів, наприклад, замінити на сапфіри або цирконій. Характеристики діамантів: кількість - 18 штук, загальна вага 0,57 ct. Довжина 5 см.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий кулон з діамантами «Хранитель часу»