Ексклюзивний кулон-амулет «Зірка Ерцгамми»

4 340,00 грн
артикул: SKU
PD25262ka
Найдавніший могутній амулет, що приносить вдачу, гармонію та допомагає людині в скрутну хвилину. Ви будете під надійним захистом! Вага підвіски 2,7 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижня/на замовлення
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Один із символів християнської віри - зірка Ерцгамми. Це перша зірка, що зійшла на небосхил в хвилини народження Христа. Двонадцятикінцева зірка дорівнює числу апостолів. Крім того вона утворена обертанням рівностороннього трикутника, що символізує триєдність, а також гармонію душі, тіла і свідомості. Це показує, як саме в процесі кругообігу одне перетворюється в інше. Робота талісмана пов'язана з з чакрою Анахата, чиє зображення містить 12 пелюсток. А для іудеїв зірка Ерцгамми - це подвійний символ Давида. Золота зірка Ерцгамми - могутній талісман. Він приносить вдачу, допомагає налагодити здоров'я, вирішує проблеми в особистому житті, допомагає в навчанні, оберігає від ризиків і втрат, пов'язаних з бізнесом, і навіть може допомогти нарешті стати щасливими батьками. Діаметр підвіски - 20 мм, довжина вушка - 5 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Ексклюзивний кулон-амулет «Зірка Ерцгамми»