Сережка в пупок золота зі смарагдом «Змійка»

7 392,00 грн
артикул: SKU
PG29365es
Золотий пірсинг у вигляді змії з діамантом і великим гідротермальних смарагдом - для загадкової дівчини. Золото 585 проби, середня вага металу - 2.5 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Купити пірсинг - це найкраща ідея до будь-якого свята, а особливо, якщо це її день народження і він - в розпал пляжного сезону! Обираючи золоті сережки в пупок на подарунок, зверніть увагу на те, який колір золота воліє ваша дівчина, але з цією прикрасою неможливо не догодити, він буде акуратно акцентувати увагу оточуючих на пласкому красивому засмаглому животику. Цей пірсинг абсолютно незвичайний, адже яскравий смарагд обвиває змійка червоного або жовтого золота з діамантиком в оці, а сама штанга - з білого золота. Втім, можна замовити сережку в одному кольорі золота - червоному, жовтому або білому. Довжина штанги - 1.5, але при замовленні можна вказати бажану. Характеристики каменів: діамант 1 шт, загальна вага 0.01 ct (1 мм), гідротермальний смарагд, овал, 7х5 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Сережка в пупок золота зі смарагдом «Змійка»