Каблучка з сапфірами і діамантами «Монако»

25 900,00 грн
артикул: SKU
RG29401es
Аксесуар, гідний найкращих каталогів ексклюзивних золотих прикрас! Елітна каблучка з доріжкою сапфірів та діамантами може бути виконана у будь-якому кольорі золота, а також із золота 750 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 3-4 тижні
Термін доставки за наявності 2-4 дні
Це не просто ювелірна прикраса, це високе мистецтво в світі ексклюзивних золотих каблучок! Ця найчудовіша каблучка, яка може стати також обручкою, з діамантами і круглими сапфірами створена для королеви, яка знає, як носити і доглядати за виробами такого рівня. Оригінальніше - просто не знайти! Діаманти поділяють сапфіри і надають їм неймовірного блиску. Цю прикрасу хочеться одягнути і ніколи не знімати! Ціна цього ювелірного виробу цілком відповідає рівню майбутньої власниці, оскільки така ручна робота, дизайн, якість і камені не можуть коштувати дешево. Характеристика каменів: діаманти загальною вагою 0,24 карата 3 / 3,3 / 4, діаметр 1 мм; сапфіри загальною вагою 1.1 ct, 16 шт діаметр 2.5 мм. Ширина каблучки - 4 мм. Кількість каменів відповідає 17- 17.5 розміром. При замовленні інших розмірів кількість каменів може відрізнятися.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Каблучка з сапфірами і діамантами «Монако»