Обручка весільна эксклюзивна «Монако»

17 080,00 грн
артикул: SKU
RG28974es
Аксесуар, гідний найкращих каталогів ексклюзивних золотих обручок. Ексклюзивне кольцо з сапфірами і білими Swarovski може бути виконана як в жовтому, рожевому, так і в білому золоті.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 тижні/на замовлення
Термін доставки за наявності 1-3 дні
Це не просто ювелірна прикраса, це високе мистецтво в світі золотих каблучок з камінням! Це найчудовіша обручка з круглими сапфірами створена для королеви, яка знає, як носити і доглядати за виробами такого рівня дизайну та ціни. Оригінальніше - просто не знайти! Кристали Сваровськи сліплять з усіх боків - красиво, як не крути. Важко уявити щось подібне ... Верх вишуканості і смаку. Також на сайті можна замовити цю ж модель каблучки, але без діамантів, з гладкими переходами або білими сапфірами! На будь-який смак! Характеристика каміння: цирконій Swarovski, діаметр 1 мм; сапфіри загальною вагою 1.1 ct, 16 шт, діаметр 2,5 мм. Ширина каблучки - 4 мм. Кількість каменів відповідає 17- 17.5 розміру. При замовленні інших розмірів кількість вставок може відрізнятись.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Обручка весільна эксклюзивна «Монако»