Ексклюзивне кільце з топазом «Carla»

31 322,20 грн
артикул: SKU
RG23676aj
Дуже красиве ексклюзивне кільце у вигляді великого каменю в обрамленні екзотичних складних візерунків. Топази, сапфіри різних кольорів, рубіни. Золото 585 проби. Золото 585 проби, 9.6 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 3-4 недели
Термін доставки при наличии 1-3 дня
Неймовірне, чарівне, нереальне - саме так скажуть про ваш кільці. Ексклюзивність в кожній деталі. Ювеліри вплели в прикраса екзотичні квіти, птахів і метеликів. А вінчає все це крупний топаз "sky" діаметром 14 мм. Загальний діаметр кільця близько 20 мм, тому краще всього воно буде виглядати на пальці розміром від 17-го і вище. Це кільце - як суцвіття різноманітних дорогоцінних каменів, які блищать і передіваются про обробці. Сапфіри - білі, блакитні, волошкові, жовті - всього 26 штук, загальною вагою 1,95 карат соедіняються в химерних доріжках з яскравими рожевими рубінами - 38 шт, 0,2 карата. Краплями літнього дощу сяють з боків 2 топазу огранювання груша, розміром 6Х4 і 2 овалу діаметром 3,5 мм. Великий центральний камінь, вагою 15,7 карат вінчає це воістину унікальний політ ювелірної фантазії. Думаю, не варто говорити, що воно виготовляється тільки під замовлення в потрібному вам розмірі та кольорі металу. Можлива заміна сапфірів на смарагди або інші напівкоштовні камені, але це необхідно обговорити додатково.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Ексклюзивне кільце з топазом «Carla»