Золота каблучка з крилами «Angel»

5 068,00 грн
артикул: SKU
RG29332av
Калучка із золота для творчої дівчини, яка цінує оригінальні речі, надихається почуттям польоту і любить свободу! Стильний аксесуар за неймовірно низькою ціною! Вага 3.5 грами.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижні/на замовлення
Термін доставки за наявності 1-3 дні
Представляємо вам наймодніші золоті каблучки - прикраси 21-го століття. Якщо хочете купити щось по-справжньому просте і стильне - запрошуємо у світ 3 Карата - тільки у нас представлена ​​ця колекція золотих каблучок. Вважаємо, що не потрібно говорити, що вони ексклюзивні і виготовляються заводом-партнером нашого інтернет-магазину під ваш розмір, тож ви не зустрінете таких у ваших подруг або в магазинах. Каблучку з золотими крилами можна купити в рожевому (традиційному) або білому кольорі золота з родієм. Каблучку з крилами, які закривають два сусідніх пальці - це політ вашої фантазії, ваша любов, яка "форевер", ваша індивідуальність і сприйняття світу! Ширина прикраси: шинка 2.5 мм, крила - 8.5 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка з крилами «Angel»