Золота каблучка заручальна зі Сваровськи «Sweet»

3 808,00 грн
артикул: SKU
RG29463aj
Ідеальне колечко для заручин з білим блискучим кристалом Сваровські у витонченій закріпці у стилі "хай-тек". Золото 585 проби, вага 2.6 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 недели
Термін доставки при наличии 1-3 дня
Вибір каблучок для заручин непростий навіть для самого впевненого в собі чоловіка! Але є золоте правило - сумніваєшся, що догодиш - купи класику! Класична сучасна заручальна каблучка вже давно вийшла за рамки звичного шаблону - з каменем в 4х лапках. Ювеліри пропонують різні кріплення центрального каменю, наприклад великі крапани ​​(лапки) як у цьому кільці, які надійно зафіксують камінь і ​​не дадуть йому випасти, щоб не трапилося! Характеристики каміння: цирконій Swarovki, діаметр 3 мм (офіційний сертифікат). Ширина шинки - 3 мм. Можливе виготовлення в 750 пробі з будь-якими вставками. Золота каблучка пасуватиме руці середнього розміру. Любіть один одного і будьте щасливі! Ідеальне кільце для заручин з білим блискучим кристалом Сваровські в витонченої закріпки в стилі "хай-тек". Золото 585 проби, вага 2.6 грам.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка заручальна зі Сваровськи «Sweet»