Золота каблучка с синім топазом «Маргарита»

3 780,00 грн
артикул: SKU
RG29047ka
Якщо Ви шукаєте цікаву витончену прикрасу, то зверніть увагу на каблучку з топазом London Bluе, що немов блискуча золота стрічка овиває улюблений жіночий пальчик. Вага 2,83 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижня
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Дизайн каблучки дуже незвичайний. Досить одного погляду, щоб закохатися в нього назавжди! Вона яскрава і запам'ятовується надовго, та нікого не залишить байдужим. Особливо такий сяючий аксесуар привертає увагу леді з бездоганним відчуттям стилю, смаку і моди. Каблучка з золота та топазом інтенсивної синього забарвлення - це чарівність і шарм, що можна порівняти лише з лондонським небом. Вважається, що через схожість відтінків камінь і отримав свою назву. Однак золоту каблучку можна замовити із рубіном, смарагдом або сапфіром. Й також підібрати до нього золоті сережки. Колір золота - на вибір! Характеристики вставок: топаз "Лондон" - 2 шт., загальна вага - 0,57 ct (5х3 мм); фіаніти - 11 шт., загальна вага - 0,11 ct. Ширина каблучки 12 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка с синім топазом «Маргарита»