Золота каблучка з блакитним топазом «Пікаділлі»

5 740,00 грн
артикул: SKU
RG29050zl
Витримана аристократична каблучка із золота з топазом London blue володіє не тільки рідкісною красою, а й містичними властивостями. Вага виробу 2,65 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижня
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Якщо дизайн золотї каблучки стриманий і лаконічний, значить його завдання не відволікати від головного акценту, а, навпаки, підкреслювати глибину і гідність основної прикраси золотої каблучки - глибокий синій колір топазу "Лондон". Цей камінь має найінтенсивніше і насичене забарвлення серед інших топазів. А ще йому приписують магічні властивості: вважається, що топаз London blue зміцнює чисті стосунки, викриває зрадників, сприяє спокою і розсудливості, а також захищає мандрівників. Якщо ви шукаєте подарунок для коханої дружини, то можна бути впевненим - золота каблучка з блакитним топазом неодмінно завоює жіноче серце! Характеристики вставок: топаз "Лондон" - 1 шт., вага - 0,68 ct (6 мм); фіаніти - 6 шт., загальна вага - 0,31 ct.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка з блакитним топазом «Пікаділлі»