Золота коктейльна каблучка «Еден Роуз» з цирконієм

16 240,00 грн
артикул: SKU
RG29096ka
Яскравий акцент Вашого модного образу - коктейльна каблучка із золота, прикрашена куб.цирконієм у вигляді найкрасивішою в світі троянди Pierre de Ronsard. Загальна вага виробу 13,41 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижня
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Каблучка - вінець усіх аксесуарів! Якщо Ви збираєтеся на вечірку, то Вам не обійтися без такої важливої прикраси, як коктейльна каблучка. Як його вибрати і яке воно повинно бути? Дуже просто! Чим більше, тим краще! Вибираючи каблучку для званого вечора, потрібно залишити зайву скромність, тому що в цих прикрасах допускається, і навіть є обов'язковим, екстравагантність, надмірна химерність, претензія на розкіш, театральність. Адже головне завдання коктейльної каблучки з золота - привертати увагу і приковувати погляди оточуючих. Воно повинно стати ключовою нотою Вашого гламурного образу. Може тому коктейльні каблучки так люблять відомі дизайнери та селебріті? Елегантна коктейльна каблучку із золота у вигляді красивої троянди - це торжество гламуру, це Ваша елегантність і неповторність в стилі арт-деко! Окружність каблучки 30 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота коктейльна каблучка «Еден Роуз» з цирконієм