Срібний посуд

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 57

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
  1. Пивная кружка из серебра
    Пивний бокал «Княжий» срібний
    Ціна особого предложения 29 064,00 грн Regular Price 32 256,00 грн
  2. Набор серебряных рюмок
    Набір срібних чарок «Party»
    Ціна особого предложения 4 900,00 грн Regular Price 5 376,00 грн
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 57

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Як мити і зберігати срібний посуд?

Зберегти вироби в ідеальному стані допоможе правильний догляд − мити срібні сервізи потрібно в теплій мильній воді, а потім обов'язково обполіскувати в холодній.

А якщо мова йде про ікорниці, − то не варто залишати гору банкетного посуду на ранок − сіль і срібло не надто дружать. І, хоча жителі великих міст як Київ, Львів, Івано-Франківськ чи Тернопіль розпещені кухонною технікою, − посуд зі срібла категорично не рекомендуємо мити в посудомийках, уникайте хімічних засобів і жорстких губок. Вже краще традиційно − руками!:) Після миття обов'язково потрібно насухо витирати прилади м'якою тканиною або спеціальною серветкою.

Футлярів немає − знайдіть темну шафу!

Срібна кружка чайна

Щоб довше зберігати привабливий вигляд срібного посуду, зберігайте подалі від джерел тепла і вологи, краще в футлярі, оббитому оксамитом, шовком або замшею. Срібні чашки і склянки можна зберігати як скло − в картоні або мішечках з натуральної тканини. Якщо футлярів немає − ставте посуд у темну шафу, але так, щоб він не торкався інших предметів, постеливши під срібні вироби відріз білого натурального полотна або шматочок чистого скла.

Вічна боротьба з нальотом на столовому посуді зі срібла: чи варто?

Видалити темний наліт допоможе розчин харчової соди (50 грам на 1 літр), саме розчин, а терти содою не можна! Якщо це не допомогло, рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для чищення срібла − розчини та серветки. До речі, а ви знали, що 3 Карата дарують спеціальні серветки при покупці наборів столового срібла?

І останнє. Ні в якому разі не очищайте чорніння (оксидування) на сріблі! По-перше, оксидування − це круто, по-друге, це шкідливо для полірування. І запам'ятайте, столове срібло − це не кітч багатства, це − показник відмінного смаку!