Набір двох чарок латунних «Скіфський олень» з позолотою

3 276,00 грн
артикул: SKU
WG29308ag

Набір з двох чарок з латуні, покриті чистим сріблом, з ніжкою у вигляді золочених оленя, який несе чашу на гіллястих рогах. Чудовий подарунок до будь-якого свята. Висота - 83 мм. Діаметр чаші - 50 мм.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Латунь
Термін виготовлення 3-5 недель
Термін доставки при наличии 1-3 дня

Латунні чарки з набору "Скіфія" з симпатичною конячкою у вигляді ніжки, прикрашені позолотою і різьбленим візерунком по обідку чаші, сподобається будь-кому, хто цінує і любить мистецтво. Скіфи - народ древній, часто викликає суперечки у вчених, так як ніхто не знає звідки вони з'явилися і якої народності вони були. Їм надавали міфічне походження, їх вважали спадкоємцями великого Тора, так як вони були сміливими і дуже сильними. Якщо Ви вирішили купити чарки з набору "Скіфія" Вашому другу, варто сказати йому про це, нехай він, хоча б на хвилинку, відчує себе продовжувачем роду великого Тора, героя всіх часів і народів. Купити чарку можна також і в одиничному екземплярі.

Середня вага одного виробу - 51,5 грам, висота - 83 мм, діаметр чаші - 50 мм.

Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Набір двох чарок латунних «Скіфський олень» з позолотою