Заручальні каблучки з діамантом

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 233

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 233

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Звідки з'явилася традиція дарувати каблучки на заручини?

Каблучка на заручини

Заручини. Коли дівчата чують це слово, вони романтично опускають вії і здіймаються до небес: одні − від спогадів, інші − від мрій. Чоловіків це слово бентежить, просто зводить з розуму і в голові відразу виникає питання: каблучка для заручин і обручка − це одне й те саме? Кожна дівчина з упевненістю відповість: «Звичайно ж ні!» І вона матиме рацію. Каблучка на заручини асоціюється з ніжним, витонченим кільцем з діамантом або іншим коштовним камінням. Але чи завжди так було? З якого часу це з’явилося в Україні?

«Окольцовувати» жінок стали ще в Єгипті, але дарувати красиві персні з діамантами почали лише в 15 столітті. Ця традиція з’явилася завдяки імператору Римської Імперії Максиміліану, який був шалено закоханий в Марію Бургундську. Він боявся її відмови і саме тому надіслав їй кільце з великим діамантом. Діамант − твердий і надійний камінь, символізував вічну відданість закоханого герцога Австрійського та міцний шлюб у майбутньому.

Даний обряд в Україні є відносно новим. На Русі існувала традиція свататися і, якщо наречений подобався нареченій, сватів запрошували за святковий стіл, а подарунком нареченій були шкатулки з наборами для шиття або вишивання. Звичай дарувати заручальні каблучки з’явився в ті часи, коли українська наречена змогла самостійно приймати рішення.

Каблучки для заручин дуже різноманітні за стилем і дизайном, та й ціна дуже варіюється. Яку ж каблучку вибрати для своєї коханої? Є кілька варіантів.

Класичні каблучки для заручин

Класика ніколи не виходить з моди: проста каблучка на заручини з розкішним діамантом.

  • Каблучка на заручини з великим діамантом от 0.5 (5 мм) до 1 карата, який називають солітер, діаметром 6 мм. При цьому характеристики каменів, які вам запропонують за кольором будуть 4-5, а по включенням від 3 до 7, і вони вважаються відмінними! Особливо гарні «неповні» пол-карата − 0.47 або неповний карат − 0.9 ct, які на вигляд нічим не відрізняються від повних, але їх вартість набагато привабливіше! За цими камінням ведеться справжнє полювання! Ми в 3 Карата, звичайно ж, підберемо вам каблучку з таким камінням − звертайтеся!
  • Каблучка на заручини з діамантом середнього розміру від 0.25 (4 мм) до 0.45 карат (4.8 мм).
  • Каблучка з великим діамантом від 0.1 (2.8 мм) до 0.21 карат (3.8 мм).
  • Каблучка з маленьким діамантом від 0.05 (2 мм) до 0.09 карат (2.8 мм). Якщо ваш бюджет обмежений, радимо прочитати в нашому обзорі недорогих каблучок.
Золота каблучка сапфір

Каблучки на заручини з кольоровим камінням

Каблучка на заручини з сапфіром, смарагдом, топазом або аметистом. Особливо гарні золоті каблучки класичного дизайну, що з'єднують в химерному дизайні сапфір з діамантами, смарагд з діамантами, топаз і діаманти.

До речі, кілька років тому британський принц Вільям ввів в моду каблучки для заручин з кольоровим камінням, саме така каблучка, яка належила принцесі Діані, отримала його наречена.

Кольоровий камінь може означати послання вашій улюбленій: сапфір «Я буду вірний тобі до кінця життя», смарагд − «Тобі, матері моїх майбутніх дітей», і т.д. за значенням каміння.

До речі, на заручини езотерики не радять дарувати каблучки з перлами, опалом і кривавим рубіном. Краще подарувати такі прикраси на інше свято.

Каблучки з серцем і каблучки-корони

Романтична каблучка у формі серця − цей знак вічної любові, відповідний подарунок для юних коханих.

Каблучка з серцем і діамантами − це ще й розкішний подарунок поза модою і часом. Він завжди буде актуальним.

Також останнім часом популярна золота каблучка-корона, яка красномовно пропонує дівчині вічно і безроздільно царювати в серці закоханого чоловіка, а ще це відмінний комплімент: «Ти − моя королева».

Золота каблучка кубічний цирконій

Гарні набори золотих каблучок, коли корона служить заручальним, а її основа − обручкою, представлена в ілюстрації каблучка є в нашому каталозі каблучок на заручини.

Золота каблучка діамант

Каблучка, що складається з сплетіння, наприклад, червоного і білого золота є символом гармонійного союзу двох людей.

На додаток до каблучки вже після весілля також можна купити кулон або сережки. Вийде чудовий комплект ювелірних прикрас, перед яким не зможе встояти жодна жінка.

Вибрати каблучку для пропозиції дуже складне завдання, адже потрібно знайти ювелірну прикрасу, гідне Вашої коханої. У сучасному світі відмінним варіантом вважається замовлення каблучки за допомогою ювелірного інтернет-магазину, так як, наприклад, ювелірні прикраси на нашому сайті 3 Карата можуть бути ексклюзивними або виконуватися на замовлення.

І, дорогі чоловіки, пам'ятайте: з якими думками і настроєм буде подарована каблучка на заручини, таку магічну властивість воно і придбає. Головне, не розмір діаманта, а щирість і глибина почуттів!