Обручка ексклюзивна «Cardio Love»

12 824,00 грн
артикул: SKU
WR29455sd
Елітна весільна обручка з кардіограмою люблячого серця і вигравіруваними клятвами любові і вірності. Ширина 8 мм. Середня вага 8 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 недели
Термін доставки при наличии 1-3 дня
Золоті обручки - це непросто прикраса, це атрибут, статус і красиве нагадування про те, що у вашому особистому житті є любов! Купити красиву і відповідну Обручка з золота не так просто, - вітрини ювелірних магазинів пропонують таке безліч варіантів, що можна загубитися. Але, придивіться, половина пропонованих магазинами - це варіації на тему. А наші клієнти шукають щось особливе!   Якщо ви бажаєте придбати ексклюзив, - ви прийшли на правильний сайт. Ми ретельно відбираємо каблучки для нашого ювелірного каталогу. Одним з таких прикрас є це масивне кільце, в якому зображена крива кардіограми, а також клятви молодят. Дві шайби з боків скріплюють ваш союз. Зверніть увагу, ціна і вага вказані за кільце 17-розміру. При бажанні можливо виготовлення будь-яких написів за бажанням. Ширина обручки: 8 мм Товщина: 2 мм. Елітна весільна обручка з кардіограмою люблячого серця і вигравіруваними клятвами любові і вірності. Ширина 8 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Обручка ексклюзивна «Cardio Love»