Обручка з білого і жовтого золота «Lucky»

9 324,00 грн
артикул: SKU
WR28960sd

Елітна весільна обручка з білого і жовтого золота з вишуканим візерунком, що символізує переплетення доль. Чудове поєднання класики і новизни! Середня вага - 6,1 грам. Золото 585 проби.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 недели
Термін доставки при наличии 1-3 дня

Золоті обручки - це не просто прикраса, це атрибут, статус і красиве нагадування про те, що в особистому житті все прекрасно! Купити красиву Весільну обручка з золота не так просто, - вітрини ювелірних магазинів пропонують таке безліч варіантів, що можна загубитися. Але, придивіться, половина пропонованих магазинами - це варіації на тему. А наші клієнти шукають щось особливе. Якщо ви бажаєте придбати ексклюзив, - ви прийшли на правильний сайт. Ми ретельно відбираємо каблучки на весілля для нашого ювелірного каталогу. Одним з таких прикрас є ця обручка, виконана з білого і жовтого золота, яка створює чудове поєднання класики і новизни. Зверніть увагу, ціна і вага вказані за колечко 17-розміру. Ширина: 7 мм.

Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Обручка з білого і жовтого золота «Lucky»