Охоронний перстень з молитвою «Отче наш»

9 912,00 грн
артикул: SKU
SR29388sd
Золотий перстень з короткою молитвою, покритий чорнінням. У важкі моменти життя, ви завжди прочитаєте цей напис на своїй каблучці й заспокоїтеся, розуміючи, що все в руках Божих. Середня вага - 7 грам
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Православні кільця з молитвою символізують нескінченну Божу мудрість. Традиційно це золоте кільце з написом "спаси і сохрани", але це найпростіший варіант. Охоронні кільця можуть бути прикрашені зображенням святого, словами з Отченаш, іменами святих або символічними орнаментами, наприклад, голуб або хрест - ці персні надзвичайно популярні і не секрет, чому всі хочуть їх купити - вони захищають власника від недоброго ока, злих духів і залучають удачу і світлі сили. І хоча ювеліри виготовляють ці персні дуже красивими, іноді використовуючи камені, білий або чорний родій, варто пам'ятати, що це не прикраса, а оберіг. Також ця прикраса може стати вінчальною обручкою. Перстень виготовляється з рожевого (традиційного) і жовтого (європейського) кольору золота. Ширина персня - 8 мм.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Охоронний перстень з молитвою «Отче наш»