Золота каблучка для музиканта «Звуки музики»

11 984,00 грн
артикул: SKU
RG29454sd
Незвичайне кільце у вигляді клавіш піаніно з білого і червоного золота з чорним родієм. Ширина 7 мм, товщина 2 мм. Середня вага 7.5 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 недели
Термін доставки при наличии 1-3 дня
Золоті каблучки - це непросто прикраса, це атрибут, статус, а в деяких випадках амулет! Купити красиву каблучку у подарунок музиканту не так просто, - вітрини ювелірних магазинів пропонують таке безліч варіантів, але половина - це варіації на тему. А наші клієнти шукають щось особливе.   Якщо ви бажаєте придбати ексклюзив, - ви прийшли на правильний сайт. Ми ретельно відбираємо кільця для нашого ювелірного каталогу. Одним з таких прикрас є це обручка ручної роботи, в якому переплетена ідея, душа і звук клавіш, покритих чорним родієм. Поєднання білого і червоного золота ненав'язливо і доречно. Це кільце може бути весільним, якщо вас звела музика! Зверніть увагу, ціна і вага вказана за каблучку 17.5 розміру. Ширина: 7 мм Товщина: 2 мм
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка для музиканта «Звуки музики»