Золотий годинник «Інь і Янь»

33 824,00 грн
Бонусна ціна
від 31 456,32 грн*
артикул:
WT01150sd
Шикарний золотий жіночий годинник з квадратним циферблатом, прикрашеним цирконієм. Вага золота 18,5 грам, 585 проба. Інь і Янь з сучасному стилі hi-tech.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Шикарний золотий жіночий годинник з квадратним циферблатом, багато прикрашений дрібними безбарвними і чорними вставками куб.цірконію. Біле і червоне золото. Інь і Янь з сучасному стилі hi-tech. Механізм "Meyota" (Японія). Гарантія виробника 2 роки. Ціна вказана за корпус. Годинник виготовляється зі шкіряним ремінцем, додатково можна замовити золоту пряжку. Можливе виготовлення корпусу годинника з іншими вставками, наприклад, білими і чорними діамантами або без вставок. Зміна кольору металу, за бажанням замовника, не впливає на ціну, традиційно, годинник виготовляється в рожево-білому варіанті. Ширина корпусу годинника становить 20X20 мм. На сайті представлений годинник 17-го розміру.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Механизм: Meyota (Япония)
Браслет: Натуральная кожа
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий годинник «Інь і Янь»
Вы недавно просматривали