Золоте кільце аметист

Аметист - напівкоштовний камінь. Володіє хорошою грою світла. Аметист - найкрасивіший і найцінніший різновид кварцу.

Аметист - фіолетовий різновид прозорого або напівпрозорого кварцу різної густини і відтінків. Фіолетовий колір пов'язаний з іонами заліза, що заміщають кремній і унаслідок радіаційного опромінювання перехідними в чотиривалентний стан варіюється від майже безбарвного блідо-фіолетового, голубувато-фіолетового до пурпурного, темно-фіолетового, майже чорного.

Магічні властивості

Золоті сережки аметист

У всі віки кільця або сережки з аметистом вважали могутнім оберегом від злої долі. Вважалося, що камінь вбирає винні пари. З цієї причини аметистом часто прикрашали кубки. Крім того, аметист дає людині розум і бадьорість, відгонить від неї злих духів. Як талісман камінь привертає милість правителів, робить людину пильною, сприяючи зростанню його розсудливості. Часто аметист, особливо темних тонів, використовували як талісман непереможні солдати, він давав упевненість і хоробрість, охороняв від необдуманих дій і поспішності. У торгівельних справах камінь давав власникові успіх, сприяв вигідній торгівлі і оберігав його майно. Здавна вважалося, що цей камінь оберігає від пияцтва. Назва цього мінералу в перекладі з грецького означає той, що не «п'яніє», оскільки в ті часи існувало повір'я, що свідчило, що той, хто носив прикрасиp аметистом, не був схильний до сп'яніння.

Аметист використовували як оберіг від буревію, граду, нашестя комах на поля, особливо сарани. Аметист прийнято дарувати коханим. Вважається, що він здатний викликати любов до дарувальника. Крім того, шумерські написи на глиняних табличках свідчили «Аметист здатний викликати любов до того, хто дарує. Остерігайтеся його, жінки обручені або заміжні». Аметист гармонізує сімейні відносини і не дає розвиватися порокам. Камінь, що виявляє і прочитує приховану інформацію. Робить її доступною свідомості.

У Тибеті маги вважали його головним каменем медитації, споглядання: на нього розширює горизонт сприйняття; розвиває здатність наводити ілюзії і марення. Сприяє натхненню, створює стан медитативного спокою, врівноваженості, внутрішній гармонії, пом'якшує злість, приносить успіх і щастя тим, хто чистий і щирий. Камінь іноді називали «вдовою», оскільки він здатний допомогти жінці пережити біль розставання з партнером. Вважається, що якщо ви зрадили партнерові, а на вас був аметист, то камінь видасть вас. Укріплює слабку ауру або допомагає захистити її в період «лікування», забезпечує підйом загального рівня енергетики.

Золотий кулон аметист

Камінь і зодіак

Як талісман аметист особливо підходить тим хто народився в 17-ий, 18-ий і 27-ий місячні дні, а також Водоліям і рибам. Дуже сильний вплив надає козерогам, скорпіонам і овнам. Кращу дію аметист надає по вівторках, четвергах і суботах.

Лікувальні властивості

Здавна вважається амулетом від отруєння, сп'яніння і всіх видів нестриманості. Його вважали засобом від зморшок і веснянок; їм гладять зморшки, щоб вони не заглиблювалися. Їм лікують опіки, лікують нервові розлади. Як лікар камінь сприяє зціленню від опіків, відновлює сечостатеву систему, гармонію і рівновагу душі. Кільця і сережки з аметистом збільшують активність правої півкулі мозку, збільшують і підсилюють енергетику власника і його інтелектуальні здібності. Вода, у якій хоч би декілька годин лежали аметисти, є хорошим засобом від простудних і інфекційних захворювань типу грипу й ін.

Аметист - універсальний очищувач як фізичного організму людини, так і його тоншого складу: він знімає душевне хвилювання, виганяє погані думки, очищає власника. Краще взагалі прикраси з аметистом тримати на поверхні, а не в коробках: вони очищають домашній простір від сторонніх, часто негативних, впливів. Цей кристал є могутнім накопичувачем інформації і із задоволенням поділиться нею зі своїм власником.