Золотий браслет

Так уже повелося, що ми любимо прикрашати своє тіло, одяг, виражаючи тим самим свою індивідуальність, смак і стиль. У кожну епоху золоті прикраси грали певну роль у визначенні статусу людини. Правда, для стародавніх людей, наприклад, єгиптян, вироби із золота мали трішки не ту цінність, яку вони мають для нас. Вони вірили в магічний сенс золотих прикрас здатних захищати їх від злих духів і наблизитися до сил природи. Недаремно золоті браслети носили на кісточках, зап'ястях і вище за лікоть - «особливих» місцях людського тіла, які в індійській культурі йменуються «чакрами». Золоті браслети були однією з головних прикрас єгипетських фараонів. На Русі браслети пришивалися до рукавів, оскільки традиції тих часів вимагали наглухо закритого одягу для жінок. У північній Європі так само носили ці ювелірні вироби поверх одягу, а жителі південних країн – іспанці, італійці із задоволенням одягали золоті браслети на голе зап'ястя. У XIX столітті з'явилися браслети-медальйони, браслети з девізом або портретом - «сентименти».

Із самого початку браслети – це прикраси як для жінок, так і для чоловіків. Ще в німецьких воїнів браслет був символом доблесті і честі, також слугував засобом захисту в бою. У Північній Європі були популярні золоті чоловічі браслети, які одягалися поверх одягу. Сьогодні чоловічі браслети це модно й стильно. Особливу увагу варто звернути на вироби із золота, срібла або сталі. Срібні чоловічі браслети носить молодь, представники творчих професій. Проте вибір залежить не стільки від роду занять і віку, скільки від стилю і смаку.

Золотий браслетЮвелірні вироби змінювались, проходячи певну еволюцію дизайну і матеріалу з якого вони виготовлялися. Безумовно, дорогоцінні метали і камені були і є найпрекраснішими основами будь-яких ювелірних прикрас.

Що може бути прекрасніше, ніж золотий браслет, що елегантно окільцював ваше зап'ястя і його діаманти які мерехтять кожною гранню! Золоту прикрасу освіжить і доповнить ваш одяг, додасть йому яскравості, кольору і неповторності! Переваги браслета і в тому, що в ряду ювелірних виробів, він має дуже вигідну позицію: у відмінності від сережок, ним можуть милуватися не тільки оточуючі, але і сам носій, до того ж він помітніший на руці, ніж кільце.

Браслети бувають найрізноманітніші. Зазвичай термін «браслет» означає гнучкий кільцеподібний ювелірний виріб, який одягається на зап'ясті. Адже bras – походить від французького кореня слова, що означає – рука. Але мода носити ці прикраси «пішла» набагато далі. Тепер браслети носять на кісточці, підкреслюючи красу ніжок, над ліктем, а також поверх одягу. Трішки фантазії – і ви неповторні! Головне, що б кількість й стиль браслета поєднувалася з вашим одягом і рештою аксесуарів. Не можна змішувати ювелірні вироби з дорогоцінних металів з різними елементами, скажімо, рубін з перлами або одночасно одягати вироби із золота й біжутерію. Така «каша» на вашій руці виглядатиме просто безглуздо й без смаку.

Золотий браслет

Вузькі браслети можна одягати відразу декілька штук. Таке поєднання має свою красу: прикраси блищать й випромінюють на руці та ще загадково побрязкують.. Бувають і суцільні товсті браслети, з петель, ланок, квіткових елементів і так далі Важливий елемент браслета – це «термінали» вони можуть мати художній орнамент на дорогоцінному металі, а так само вставки із самоцвітів, діамантів, сапфірів, рубінів... Якщо кінчики браслета дуже вже хороші, то зовсім не обов'язково носити їх у середину зап'ястя – сміливо розгортайте їх угору. Одним словом, фантазуйте. Важливо, щоб ювелірний виріб був зручним, не сповзав і не пережимав те місце, на якому красується.

Золоті браслети підходять практично під будь-який одяг і практично всім. Ось тільки на тонкій руці красиво буде виглядати витончена прикраса, а на широкому зап'ясті масивніша. Ці поради вам допоможуть, якщо ви вирішили зробити дорогий подарунок близькій людині. Адже ніхто не почне сперечатися, що золоті прикраси – це значущі і дорогі подарунки. Для багатьох жінок вироби із золота – це кращий доказ чоловічих відчуттів. Тому, магічно поблискуючий браслет – це чудовий спосіб порадувати й захопити кохану. Вибираючи золотий або срібний браслет з коштовними або напівкоштовними каменями, варто врахувати, які камені підходять майбутній владарці золотої прикраси. Те ж саме можна сказати й про сильну половину людства. Крім традиційних – туалетної води, елітного спиртного напою, можна привітати чоловіка дуже дорогим подарунком - золотим браслетом. Сучасні ювеліри створюють по істині неповторні чоловічі браслети, використовуючи різні матеріали й оригінальні художні рішення. Але на першому місці, як завжди, вироби із золота й інших дорогоцінних металів.

 

д