Діаманти

Золоте кільце діамант

Заворожливі й жадані, виняткові й вабливі, протягом всієї історії людства, діаманти притягали до себе увагу. Неграновані алмази прикрашали зброю великих лицарів, а ограновані - прикрашали корони царствених персон. Володарями діамантів захоплювалися, їм заздрили в усі часи: діамантові сережки виблискували на знатних леді при дворі, кільця з діамантами підкреслювали витонченість дамських пальчиків і приводили в захват навколишніх.

У даний час, на Досконалий діамант дивляться як на символ любові і заручення, крім того, на нього все частіше дивляться як на вигідний предмет для інвестицій. Усе в світі змінюється – значущість і вартість діамантів часу не підвладні.

Перші алмази були знайдені в глибокій старовині в Індії. У британському геологічному музеї в Лондоні зберігається грецька бронзова статуетка, очі якої виготовлені з невідполірованих алмазів. Вік статуетки датується 480 роком до н.е.

На початку епохи Відродження алмаз прийшов до Європи оточений гучною, фантастичною славою. Він став символом багатства і влади, сяяв у скіпетрах і коронах царів, на розкішному одязі і туалетах дам, прикрашав зброю православних воєначальників.

У 16 столітті на діаманти дивилися, як на талісман, здатний укріпити любов чоловіка до дружини. У Талмуді камінь, який по опису відповідає діаманту, належав верховному священикові і використовувався для ухвалення вироків. Якщо обвинувачений був винним – камінь бляк, якщо ж невинним – починав світитися сильніше, ніж зазвичай.

Золота каблучка купити Харків

Індуси підрозділяли камінь на чотири касти:

- Діаманти «брамін» (безбарвні) – давали владу, друзів, багатство і приносили успіх;
- Діаманти «кшатрії» (коричневі, кольори шампанського) – попереджали старіння;
- Діаманти «вайшья» (кольори квітки «кодали») – приносили успіх;
- Діаманти «шудра» ( з блиском відполірованого леза – ймовірно сірого або чорного кольору) – несли усілякі блага.

Діаманти червоного і жовтого кольору призначалися виключно царюючим персонам.

Магія діамантів

Алмаз має незвичайну силу. По переказах, золоті кільця з діамантами повинні приносити успіх своїм власникам, охороняти їх від хвороб та поранень, додавати сміливість і мужність в бою; мисливець, який носив діамант на пальці, сподівався повернутися додому з величезною здобиччю.

У країнах Європи символічне розуміння алмазів дуже широке: це твердість, хоробрість, вірність, високе суспільне положення, добробут, гордість. Дуже гарно виглядають ексклюзивні кільця з діамантами. Від такого подарунка дівчата різних епох і народів просто танули на руках своїх кавалерів.

Золота каблучка з діамантом

А ось в Індії алмаз символізує цнотливість. У країнах Індії і Ірані існує звичай – в день, коли новонародженому дають ім'я, батько повинен насипати на голову щіпку діамантового пилу. Вважалося, що це дає дитині здоров'я, довголіття і благополуччя.

Проте, всі релігії і країни єдині в одному: коли діамант знаходиться на тілі, або ще краще - торкається шкіри, це підсилює його лікувальну дію.

Крупні алмази мають багатий пригодами «родовід», за багатьма з них тягнеться слід кривавих злочинів: убивств, зрад, підкупів і зламаних доль. Усе це пояснюється декількома чинниками: по-перше, діаманти завжди представляли інтерес для викрадачів, завдяки своїй магічній вартості і тих благ, які ця вартість обіцяє; по-друге, за стародавніми повір’ями, цар каменів виганяє гріховні помисли, протистоїть диявольській марі, і як очевидно з вищесказаного, не гарантує успіху злодіям і вбивцям. Опинившись в «поганих руках», камінь може накликати на свого володаря незліченні біди.

Щоб володіти чудодійною властивістю, камінь повинен бути знайдений «природнім» чином, оскільки якщо він купувався за гроші, то його чарівна сила зникала. Але при цьому, якщо його набували як символ любові і дружби, його сила могла повернутися: ще один вагомий довід, щоб дарувати коханим діаманти на весілля. Крім усього алмази завжди підкреслювали чистоту помислів і намірів тієї людини, яка їх дарувала.

Бажаєте, щоб діамант став Вашим дійсним талісманом? – Нехай він буде прикрашати Ваше кільце на безіменному пальці лівої руки або вправлений у кулон на шию.

 

фіа