Золоте кільце з бріолітом

Бріолет – секрет ювелірів-віртуозів!

«Бріолет» — каплевидні камені, покриті трикутними гранями. Це старовинне французьке ограновування принесло славу багатьом ювелірним компаніям - Картьє, Antonini,Chaumet.

Чому ось вже п'ять сторіч форма бріолет - грушовидна зі стрічками, що перехрещуються, фасет – просто зачаровує цінителів ювелірного мистецтва? Напевно, тому що це секрет дійсних ювелірів – змусити камінь «ожити», у безлічі граней зібрати тремтіння кольорової крапельки, подарувати коштовності душу.

Жіночий реванш – прикраса з бріолетами

бал

Весілля для жінки завжди містична подія, що хвилює і вабить. Навіть якщо воно не перше. За традицією, що склалася давним-давно, біле плаття – пріоритет дівчат, що виходять заміж перший раз. А ось для жінок, у яких шлюб вже не вперше , така розкіш довгий час була табу. Зате можна було надіти будь-які прикраси. І найчастіше перевага віддавалася саме бріолетам. Лілові, сині й навіть чорні плаття жінок, що повторно вінчаються, прикрашали камені, схожі на кольорову сльозу, «тремтячу» у світлі свічок. Надягаючи на весілля такі ювелірні шедеври, як золоті сережки з білими топазами, нашого інтернет-магазину, кожна відчувала себе найбажанішою нареченою.

Уявіть на мить, як може виглядати крапля чуттєвості і пристрасті. Вдивіться в мерехтіння коштовних каменів золотого браслета "Веселка" і ви зрозумієте, що таке магія бріолет.

Знамениті прикраси знаменитих людей

дама

Доля ювелірних прикрас деколи така ж захоплююча, як і життя їх знаменитих власників. Історії про коштовності коронованих персон взагалі можна читати як справжнісінькі романи. А фірми, які були постачальниками двору, зараз є законодавцями у світі ювелірних прикрас.

В історії суперництва двох знаменитих ювелірних фірм – Тіффані і Картьє одну з головних ролей зіграли саме бріолети. Діадема у формі султана, замовлена в Картьє для княгині Марії Павлівни , обрамлена в діаманти-бріолети, стала тріумфом цієї фірми й подією, потіснивши Тіффані, на олімпі постачальника двору великого князя.

Абсолютно інше життя чекає прикраси колекції "Червона килимова доріжка" (Red Carpet). Уже зараз вони не менш знамениті, чим люди, що представляли їх. Рекордсменом фестивалю стало кольє у вигляді подвійної золотої стрічки саме з діамантами-бріолетами. У цій прикрасі 1198 діамантів (8,63 карата), діамантів в ограновуванні "бриолет" - 235 загальною вагою в 130 карат.

Тенденції сезону

Золоті сережки з бріолетами

Зараз багато популярних людей надягають на урочисті заходи тільки сережки. Так вчинила Джуліана Мур, що вибрала з колекції Red Carpet дуже довгі сережки із сапфірів в ограновуванні "бріолет" по 60 карат. Якщо ви не хочете відставати від ювелірної моди, зверніть увагу на сережки "Прага". А ось золоті сережки із сапфірами допоможуть виглядати справжньою кінозіркою.

Бріолети – тріумфатори цього сезону.

Вибір на користь бріолет

Золотий ланцюжок з бріолетамиЗмагаючись в майстерності, ювеліри роками доводять один одному свою перевагу. Для цього вони вибирають достатньо складний шлях – ограновування бріолет. Нам залишається дивуватися з краси каплевидних коштовних каменів і вибирати з різноманітності ювелірних прикрас. Для цінителів ювелірного мистецтва справжнім шедевром вишуканості стануть золоті кільця «Бордо» і «Шардоне».

Додайте у своє життя сяйво коштовностей в ограновуванні «бріолет»!

 

 

ііі