Золотий ланцюжок

Хто не знає відомий уривок з «Казки про царя Салатна»? Золоті ланцюжки в казках і легендах народів світу згадуються дуже часто. Казка, як мовиться, брехня, та в ній натяк... Натяк на те, що ці ювелірні прикраси споконвіку в шані у всіх. Історія цієї прикраси пов'язана зі стародавніми цивілізаціями - Римом, Грецією, Єгиптом, де золоті вироби визначали статус його власника й особливе положення в суспільстві. На Русі багаті жінки прикрашали шию золотими ланцюжками в 2-3 ряди. Ланки золотих ланцюжків мали різну форму: кільця, ромби, квадрати...

Масове виробництво золотих ланцюжків почалося в 70-і роки XX століття. У ті часи було тільки 4-5 видів сплетень із золотого дроту, зараз – 70!

Золоті ланцюжки дуже популярні ювелірні прикраси. Для створення ланцюжка майстри використовують так само інші гнучкі і міцні дорогоцінні метали, але біле й жовте золото – найбільш затребуваний і поширений матеріал. Різноманітність цього виробу просто захоплює! Ажурні сплетення, джгути, варіації хитромудрих ланок... Сьогодні кожен може знайти саме ту прикрасу, яка найбільш відповідає його особистим якостям, смаку і стилю. Ділові люди часто вибирають класичні золоті ланцюжки, творча натура – вишукані, такі, що розбурхують уяву моделі, молоді дівчата із задоволенням прикрасять свою шийку ланцюжком, одягнувши на неї симпатичний кулончик. А для представників реп-культури – масивні золоті ланцюжки це головний атрибут стилю...

Що тобі подарувати, людина моя дорога...

Золотий люнцюжок

Золотий ланцюжок – це відмінний подарунок чоловікові. Зазвичай сильній половині подобаються короткі золоті, срібні або платинові ланцюги. Часто чоловіки вважають за краще вішати на золоті ланцюжки стильні масивні кулони.

Іноді вибрати подарунок чоловікові буває набагато складніше ніж жінці. Особливо, якщо хочеться підібрати щось особливе й оригінальне. У цій справі важливо щоб подарунок відповідав віку чоловіка, його інтересам, роду занять, професії, а головне щоб був приємним.

Окрім традиційних краваток, парфумів, чоловічої косметики і золотих прикрас, які, жінки завжди можуть дарувати своїм коханим, існує й безліч інших дивин, здатних викликати приємні емоції в сильної половини.

Чоловіки такі різні... Різні і подарунки, які можна їм дарувати. Для друга підійдуть подарунки з гумором, особливим «прикольним» підтекстом. Наприклад, «іменні» келихи для пива з веселою картинкою й завзятою фразою зображеною на них або керамічні пивні кухлі оригінального дизайну, алкотестер (апарат, який визначить вміст алкоголю в крові й висвітить його концентрацію) або шапочку для лазні разом з березовими віниками. Подарунок чоловікові може бути у вигляді якого-небудь корисного сувеніра, типу келиху для нагрівання коньяку, брелока з функцією для пошуку ключів, оригінальну запальничку, «настільну книгу... (будівельника, лікаря, митника й так далі)» з флягою і стопками. Або не дуже корисний, а просто симпатичний сувенір, наприклад, у вигляді декоративного барабана або іншого екзотичного музичного інструменту (однострунний етнічний музичний інструмент, «шум дощу» і так далі), статуэтку, оригінальну попільничку або фірмову запальничку. Сувенірна зброя – це особливий подарунок чоловікові. Сьогодні існує величезна різноманітність російської, східної, європейської холодної зброї, пістолетів, дуельних гарнітурів, гармат, кованих виробів, різноманітних аксесуарів.

Якщо чоловік захоплюється певним видом спорту, любить дайвинг, походи в гори або має будь-яке інше хобі, сміливо підбирайте подарунки, відповідно до його захоплень – не прогадаєте.

Золотий чоловічий люнцюжок

Для хлопця підійдуть подарунки – аксесуари для комп'ютера, наприклад, підставка для ноутбука, різноманітні килимки для мишки, підставки для дисків, оригінальні брелоки, модні шкіряні ремені, візитниці й так далі.

Відмінний подарунок чоловікові - винні набори. Набори для вина, коньяку, горілки, саке й інших спиртних напоїв у вигляді витончених сувенірів – гідні подарунки, доречні для таких приводів як новосілля, день народження, подарунок шефові. Любителям пива – подаруєте міні-пивоварню.

Чудовий бізнес-подарунок чоловікові – письмове приладдя. Це завжди стильно, красиво й солідно. Різноманітні дизайнерські моделі, які пропонують сучасні магазини сувенірів дозволяють вибрати саме ту модель, яка підходитиме смаку чоловіка, його характеру та інтер'єру його робочого кабінету.

Вибираючи подарунок шефові важливо знати його захоплення. Це допоможе вибрати красивий і приємний подарунок для вашого керівника. Якщо шеф грає в шахи або шашки можна підібрати красивий набір цієї гри, стилізований, наприклад, під старизну. Подарунок шефові у вигляді сувеніра – це один з поширених варіантів. Вибираючи традиційні сувеніри, постарайтеся, що б вони мали своєрідний дизайн і солідний вигляд. Це може бути красива статуетка, настінний або настільний годинник, картина. Хьюмідор – хороший подарунок шефові, у тому разі якщо він цінитель сигар. Сувеніри з оптичного скла – також підходять для подарунка шефові. Вони бувають у вигляді магічної кулі, настільного глобуса, піраміди, годинника й навіть шахів. На них іноді роблять лазерне гравіювання портрета або логотипу.

Головне - вибираючи подарунок, важливо пам'ятати про інтереси людини, особливості його характеру й мати бажання зробити йому приємний сюрприз.

 

 

;yiotg;