Золотий годинник

Давним-давно, коли ще не був створений Інтернет, золотий годинник слугував не стільки для визначення часу, скільки для підтримки іміджу, адже вони радували своїх господарів розкішшю, а оточуючим вселяли заздрість і пошану. Адже погодьтеся: Якщо годинник був потрібний лише для визначення часу, навіщо було купувати декілька різних моделей?

Якщо почати з витоків моди на годинник, то з давніх часів жінки носили золотий годинник-брошку, який прикрашали коштовними каменями в такій кількості, що при погляді на подібний шедевр годинникового мистецтва хотілося думати не про час, а про матерії куди більш земні. Чоловіки вели «безмовну» війну за право бути володарем наймасивнішого і багатшого кишенькового хронометра. Й хоча вони ніколи б у цьому не зізналися, іноді перевіряли час зайвий раз, щоб похвалитися гарним годинником і викликати загальне захоплення.

Золотий годинник

З часом з'явився такий відомий бренд як Swatch, він став одним з символів 80-х і прославився яскравим дизайном, що запам'ятовується. Пізніше навіть був заснований клуб для цінителів годинникової майстерності, що існує до цих пір.

Що сказати про Rolex. Якщо закрити вуха й не чути похоронного дзвону по годиннику, можна дізнатися, що дорогий годинник продається особливо успішно.

А що насправді можна сказати про моду на золотий годинник? У всі часи вони були предметом розкоші, їх володар хотів за допомогою годинника продемонструвати рівень свого достатку, свою винахідливість, смак. Питання виникає тільки одне: Де вибрати красиву стильну модель годинника за прийнятною ціною?

Середній годинниковий сегмент ринку, що становить ціновий діапазон, - від $2,000 до $4,000 -поступово зникає, на нижній сегмент (ціновий діапазон - менше $2,000) як і раніше доводиться левова частка об'ємів продажів годинника. У 2008 році рівень продажів різко збільшився, хоча навколо і говорять про кризу, схоже, що годинникову індустрію це не стосуэться. Дорогі золоті годинники до того ж – відмінне капіталовкладення, їх цінність з роками тільки збільшується і їм не знайоме слово інфляція.

Золотий годинник

Що потрібно нашим покупцям?

Безперечно, нашим покупцям потрібно незвичайний дизайн, годинник, який для них у новинку, цікаві кольори, форми й відмінне співвідношення ціни/якості.

«Ми купуємо золотий годинник, тому що хочемо заявити про свій стиль. Мода - це стиль і відповідність останнім тенденціям, - говорить Patricia Pessoа, творець DROPS Milan. - Модний годинник - це, перш за все, аксесуар, який пройшов величезну еволюцію: раніше годинник купували раз і на все життя, а зараз міняють кілька разів у тиждень, залежно від костюма. В наш час електронних/цифрових технологій модні годинники повинні бути не тільки стильними, але і багатофункціональними, бо покупці дізнаватимуться час по годиннику в мобільному телефоні».

У даний час найбільш актуальні такі тенденції жіночої годинникової моди: органічні конструкції, натуральні кольори, дерев'яні матеріали, імітація черепахового панцира і бамбука. Для чоловіків актуальні збільшення середнього розміру корпусу і кольору покриття - чорний, сірий і коричневий. Важливу роль у справі як і раніше відіграють прозорі камені, наприклад, діаманти або цирконій кубічної форми. Паве (обробка, коли камені розташовані так близько, що не видно матеріалу поверхні) поступово витісняється обробкою крупними каменями квадратної і багетної (прямокутної) огранки.

Золотий годинник

Кричущий і провокаційний стиль, поза сумнівом, не залишиться непоміченим, але покупців куди більше цікавить міцність конструкції, а не швидкоплинні модні тенденції, пріоритетом є дизайн. Наш золотий годинник навіює покупцеві упевненість в тому, що його годинник залишиться функціональним, красивим і стильним впродовж довгого часу. Це не означає, що дизайн модного годинника поступово стане класичним і нудним. Розвиток цієї категорії, безумовно, залежить від нових матеріалів і творчого підходу дизайнерів. Ми вважаємо, що покупців привертає в модному годиннику новизна і незвичність, а також висока якість. Наші дорогі годинники орієнтовані на модну молодь, яка любить сміливий, новий й оригінальний дизайн, що, на щастя, цілком і повністю відповідає напрямам розвитку модній годинниковій індустрії.

Справедливо, що клієнти хочуть отримати відмінну якість за свої гроші і класичний годинник з декількома додатковими функціями, вдосконаленим дизайном і новими технологіями. З цієї причини на нашому сайті ми підібрали виробників, здатних здійснити їх побажання і можливість вибрати ремінці і циферблат по власному смаку, тобто створити унікальний годинник тільки для себе. Ми співпрацюємо з двома провідними годинними виробниками: Смарагд (Харків) і Ніка – Time (Москва). Безперечна перевага цих фірм полягає в тому, що продукція цих компаній випускається тільки за власними запатентованими технологіями.

Жіночий золотий годинник

Всі золоті годинники, вироблені компанією «Ніка», комплектуються високоякісними кварцовими механізмами швейцарського (Ronda) або японського (Citizen) виробництва. Гарантійний термін установлюється на період в 24 місяці. Запатентована технологія - «Капсула» або «Корпус у корпусі» (патент на винахід № 2298820). Суть технології полягає в тому, що в корпус з дорогоцінного металу поміщається «капсула» - захищений від попадання пилу і вологи механізм і циферблат годинника. Постійне тестування продукції, що проводиться фахівцями, показує дуже високі результати експлуатаційних характеристик. Герметичність механізму золотого годинника значно підвищує надійність виробів.

Один з провідних лідерів годинної індустрії, з яким ми безпосередньо співпрацюємо, є Смарагд. Головна «фішка» моделі Skeleton від годинникових майстрів фірми у тому, що корпус мало того, що прозорий і видно яким же чином воно там все цокає, так вони ще й золотять деякі деталі усередині годинника і навіть вставляють діаманти в сам механізм! Це унікальна технологія, розроблена дизайнерами і майстрами фірми.

Проте поспіх у годинниковій справі може тільки погіршити якість годинника. Якісні золоті годинникивиготовляються близько двох-трьох місяців. Механізм необхідно зібрати, перевірити, можливо, розібрати ще раз і остаточно протестувати, адже те, що зроблене «на швидку руку» ніколи не вважатиметься стандартом годинної якості. Якщо ви хочете щоб ваш годинник працював не один десяток років - наберіться терпіння і не квапте події.

При цьому варто відзначити, що відомі бренди пропонують подібний аналогічний золотий годинник за суму в 5-10 разів більше (часто головною причиною цього є просто світова популярність марки). Хоча бренд важливий, але самого тільки гучного імені на циферблаті недостатньо. Ми і весь світ бореться за якість!

 

 

ddd