Не для кого не секрет, що всі ювелірні вироби мають бірку, прикріплену до виробу на спеціальній нитці з пломбою. Наш сайт, звичайно ж, не є виключенням з правил. Давайте разом розглянемо приклад таких бірок і навчимося, нарешті, розшифровувати цифри і позначення фахівців.

У приклад узята стандартна бірка виробу з нашого сайту:

Характеристики діаманта вказуються напроти слова "Вставка". Бр.кр.57 - 3 шт. 2/2 0,06 ct.

Розшифровка:Бр. Кр. - діамант круглий (хоча, може також бути огранованим «Принцесою», «Грушею», «Ашером», «Серцем» і так далі)

57 – цифра, відповідна кількості граней на діаманті (при «неповному ограновуванні», діамант має 33 і 17 граней, а ограновування в 57 граней є найоптимальнішим видом ограновування для заломлення променів світла і віддзеркалення їх через верхню площадку для того, щоб камінь заграв у всю силу і розкрив всю свою красу)

3 шт. - кількість діамантів.

2/2 – якісні параметри.

Перша цифра - оцінка кольору каменя

Колір діаманта може варіюватися від 1 - безбарвний до 12 - чорні діаманти (під чорними діамантами мається на увазі не природно-чорний колір, а діамант з безліччю чорних і жовтих дефектів). Безбарвні діаманти - що не мають ніяких відтінків – це найцінніший колір діаманту, який зустрічається украй рідко і коштує дуже дорого. Також нечасто зустрічаються діаманти блакитного, рожевого або смарагдово-зеленого відтінку. Чим менше перша цифра, тим краще колір, і відповідно дорожче камінь. У прикладі, який приводимо ми, цифра 2 при умові, що камінь дрібний - це дуже слабо уловимий сірий, жовтий або коричневий відтінок при розгляді в лупу 10 - кратного збільшення. Не професіонал ніколи не відрізнить перший і третій колір каменя, а різниця в ціні, залежно від ваги каменя - в 2 або кілька разів. (Докладніше ви можете прочитати в статті Колір діамантів і оправи)

Друга цифра - чистота каменя

Якість каменя може варіюватися від 1 – «ідеальний», без видимих дефектів до оцінки 9 - з явними дефектами, видимими неозброєним оком. Всі дефекти впливають на ціну і якість каменя. У невеликих каменях відрізнити першу якість від третього без спеціальних збільшувальних приладів неможливо, досвідчений фахівець зробить це за 5 хвилин. (Докладніше в статті Чистота діамантів)

0,06 ct - загальна маса каменів у виробі. У даному прикладі - 0,06 карата

Варто відмітити, що діамант вважається дуже хорошої якості, якщо його оцінні характеристики знаходяться в проміжку від 1 до 4, при умові що 1 - це практично ідеальний і досконалий камінь, оцінка 2 - вважається дуже і дуже хорошою. При покупці діаманта, оцінка якого 5 і нижче, варто враховувати, що дефекти в нім хай і незначні, але присутні. Хоча такий камінь може й мати чудове внутрішнє свічення і гру, ціни на них повинні бути нижче, ніж у якісніших діамантів.

Використовуючи дану інформацію, Ви зможете самостійно орієнтуватися в цифрах на бірці будь-якого ювелірного виробу. Всі оцінні дані діамантів проводяться в геммологичних лабораторіях, і є повністю офіційною, завіреною інформацією, яку ви так само можете перевірити у ювеліра або геммолога.

Всі ювелірні вироби нашого сайту мають презентаційну сторінку зі стандартними областями

  • центральна частина – фото виробу;
  • унизу під фото – зображення виробу з усіх боків;
  • права верхня частина вікна: назва, виробник, середня вага;
  • права нижня частина вікна – опис виробу. Саме в цьому описі ми вказуємо характеристики та кількість діамантів, які будуть використані в даній моделі.

Хочемо Вам нагадати, що залежно від Ваших побажань ми допоможемо підібрати Вам діамант, який підійде за якістю й ціною.

Але запам'ятаєте: діамант необов'язково повинен бути «бездоганним», а ідеал – досконалим! Щоб мати гарний вигляд і високу вартість необов'язково купувати абсолютно «правильний» діамант. Можливо, краще віддати перевагу дещо недосконалому каменю, з погляду фахівців, та зате з кращим блиском і кольором. Блиск і гра – найважливіші чинники з погляду привабливості каменя.

При покупці певного діаманта важливо відповісти на декілька питань:

  1. Якого кольору вам потрібний камінь?
  2. Чи відповідає модель і форма вашим запитам?
  3. Чи подобається вам камінь, чи радує вас?
  4. Чи є в нім «енергія» і привабливість?
  5. Чи можете ви дозволити собі його придбання?

Якщо Ви відповідаєте позитивно на ці питання, значить, ви готові до покупки! А наш сайт 3carata.com.ua готовий Вам її доставити і піднести на оксамитовому п'єдесталі!

 

 

 

dsd