Огранка діамантів

Якщо говорити про діамант, то варто було б на перше місце поставити огранку. Адже блиск і краса алмазу повною мірою розкривається тільки після огранки. Його форма, пропорції і якість впливають на блиск, гру світла і ціну діаманта.

огранкаКоли мова йде про алмази та інші камені, то важливо правильно розуміти суть ограновування. Огранкадіаманта – це не форма, вибір форми – питання особистих пристрастей. Ограновування – уміння ювеліра зробити камінь живим і змусити його грати всіма своїми внутрішніми струнами. Якщо огранка проведена якісно, то краса і вартість каменю не залежить від того, якої форми він буде. Проте, все ж таки вважається, що ціна на діаманти фантазійного ограновування все ж таки трішки нижча через те, що «вихід», тобто та частка алмазу, яка зберігається в діаманті після обробки, у фантазійних форм більша.

У сучасному круглому діаманті є 57 граней (Кр–57): 33 – зверху, 24 – знизу і калетта («крапка» в нижній частині діаманта, яку деякі довідники іноді відзначають як 58 грань). При строгому дотриманні пропорцій круглий діамант здатний відображати практично все світло, що потрапляє на нього. Для дрібних каменів використовується 17- грання, «спрощене ограновування» (на бірці воно позначається, як Кр-17), а для крупніших каменів використовується «повне» ограновування на 57 граней (на бірці: Кр-57).

Діаманти круглого ограновування в 57 граней залежно від відповідності технічним параметрам симетрії, полірування і геометрії діляться на чотири групи:

  • А – ідеальні параметри ограновування
  • Б – хороші якісні параметри
  • В - задовільна якість ограновування
  • Г – якість ограновування нижче задовільного рівня

Буквені характеристики оцінки алмазів використовуються геммологами для сертифікації діамантів без ограновування. Якщо камінь вставлений в ювелірний виріб, на бірці указується зазвичай тільки кількість його граней і форма ограновування.

Дрібні круглі діаманти з 17 гранями, та камені з фантазійним ограновуванням мають всього дві групи оцінки: «А» і «Б».

Золота каблучка з діамантом

Ограновування діамантів можна розділити на дві групи:

  • кліньєві, які по своїх пропорціях наближені до круглого діаманта (ограновування «маркіз», «груша», «овал», «серце», «принцеса», «радіант» і так далі)
  • ступінчасті, мають особливу привабливість і відмінно виглядають в ювелірних прикрасах (ограновування «смарагд», «багет» і так далі).

Основоположником сучасного ограновування став в 1919 році Марсель Толковський, який розробив, на його думку, оптимальну комбінацію кутів, що дозволяє світлу відбиватися від внутрішніх граней так, щоб створювалася максимальна гра при найменших втратах блиску. Ограновування по методу Толковського лежить в основі сучасної американської ідеальної марки. Всі різновиди формули Толковського вважаються «ідеальними» і дозволяють отримувати дуже красиві діаманти.

Форми ограновування діамантів

огранка1

огранка2

Для спрощеного позначення діамантів, фахівці використовують індекси, які визначають форму ограновування діаманта. Наприклад:

"Кр-57" - діамант круглий, кількість граней - п'ятдесят сім;

"М-55" - діамант форми "маркіз", кількість граней - п'ятдесят п'ять.

Проте, якщо говорити про «ідеальне ограновування», то таким все ж таки прийнято вважати кругле ограновування, адже тільки воно здатна відображати всі падаючі на нього промені світла. Приклади істинно «ідеального» ограновування діаманта ви можете подивитися в нас на сайті, у каталозі кільця з діамантами.

 

dg