Золота каблучка з діамантами

Якщо заглибитися в ювелірні прикраси, то головне місце в ієрархії по праву займе золоте кільце... Ювелірні прикраси – кращий подарунок улюбленій людині! У стародавніх легендах, казках й переказах воно володіло магічними властивостями, мало символічний зміст ... Його появу пов'язують з однією з якнайдавніших і багатющих цивілізацій миру – Давнім Єгиптом. Про золоте кільце складали пісні, вірші, та й в сучасному світі, воно зовсім не втратило своєї величі й цінності.

Золоте кільце - це чудовий подарунок улюбленій дівчині або жінці. Людина, яка дарує цю дорогу прикрасу і той хто отримує її, вкладають в цей подарунок особливий сенс, зрозумілий тільки їм двом.

Дизайн кілець із золота дуже різноманітний. Це дозволяє з легкістю підібрати вподобану вами ювелірну прикрасу під певний одяг. Особливою популярністю користується золоте кільце з діамантами. У всі часи діамант цінувався як найдорожчий і красивий камінь, здатний наділити свого володаря чудовими якостями. Золоте кільце з діамантами різного дизайну – це завжди особливий і бажаний подарунок.

Золота каблучка з топазом

Не менш прекрасне й золоте кільце з такими коштовними каменями як рубін, символізуючи палку й пристрасну любов або високий статус його володаря в суспільстві. Талісман мореплавців – смарагд. Насичений зелений смарагд у золотій оправі кільця – символ благополуччя. Дуже ніжно виглядає золоте кільце з перлами на дівочому пальчику. Кільця з білого золота з коштовними каменями чудово підкреслять яскраву індивідуальність їх володарів. Золоті кільця із сапфірами, топазами та іншими чарівними каменями – ці ювелірні прикраси, заслуговують особливої уваги і захоплення. Бірюза – принесе успіх у сердечних справах...Вважається, що коштовний камінь в ювелірних прикрасах повинен підходити його майбутньому господареві. Звичайно, окрім діаманта – який «свій» практично для всіх.

Якщо вам до душі щось особливе, вишукане й неповторне – шукайте ексклюзивні авторські ювелірні вироби.

Золота каблучка з діамантом

Вибираючи золоте кільце, варто пам'ятати про деякі правила. Тендітній юній дівчині підійде тонка нехитра прикраса, яка підкреслить витонченість маленької ручки, а кільце з крупними каменями – для елегантної жінки середніх років. Також існує велика різноманітність кілець для чоловіків - печаток або золотих кілець з такими коштовними каменями як агат, фіаніт або діамант.

Особливе значення мають обручки.Вони – символізують сімейний статус їх володарів. Кільце – замкнуте коло – стабільний, безперервний, вічний... Такими повинні бути відчуття і відношення подружжя один до одного. Звичай носити весільні кільця на безіменному пальці правій (лівою - у католиків) руці походить від вірування в те, що цей палець має так звану «артерію любові». По законах Християнства обручки повинні бути простими без усяких прикрас. Але сьогодні цей принцип не настільки суворий, як раніше, тому, багато подружніх пар бажають носити символ шлюбу – прикрашений коштовними каменями, з певним художнім дизайном, а іноді – ексклюзивною фразою, ви гравійованою на них. Наприклад, використовуються такі фрази на латині:повинні бути простими без усяких прикрас. Але сьогодні цей принцип не настільки суворий, як раніше, тому, багато подружніх пар бажають носити символ шлюбу – прикрашений коштовними каменями, з певним художнім дизайном, а іноді – ексклюзивною фразою, ви гравійованою на них. Наприклад, використовуються такі фрази на латині:

Ad infinitum - До нескінечності, без кінця

Ab hinc - Відтепер

eterna historia - Вічна історія

И множество других. І багато інших. Але частіше такі фрази гравіруються на внутрішній стороні не весільних, а вінчальних обручок.

Золота каблучка з сапфіром

У рицарську епоху весільне кільце мало не тільки розкішний вигляд, але й глибокий сенс. У наш час збереглася ювелірна прикраса другої половини 15 століть, на дорогому орнаменті якого зображені портрети молодят. А кільце епохи Людовика 16 просто захоплює своїм багатим символізмом – у площині каменя ви гравійовані позолочені букви – ім'я Амура, під каменем, прикрашеним діамантами, пасмо волосся...

Сьогодні весільне кільце трохи втратило колишню величність, але не втратило своєї актуальності для людей, які побажали об'єднати свої долі.

Золота каблучка з діамантом

Є приблизно 145 видів весільних кілець різних форм і варіантів. До вибору цих ювелірних прикрас підходять завжди дуже трепетно й уважно. Колекції обручок включають різноманітні зразки, виконані з різних типів золота (наприклад, білого, рожевого, жовтого золота або їх комбінацій), з використанням плетіння або нанесення узорів. Узори бувають у вигляді рубчиків, дрібних гравюр, вибитими або вирізаними кульками, сердечками та дрібними коштовними каменями. Весільні кільця з діамантами мають ціну вище середнього рівня. Якщо пара хоче підкреслити красу і ніжність взаємин, досвідчені майстри зроблять ексклюзивні ювелірні прикраси, виливши їх відчуття у вишукану форму.

 

Традиційно купує кільця жених. Але краще, якщо це зроблять молодята разом. Тоді дві «половинки» будуть задоволені, підібравши ювелірні прикраси «до душі». Немає певного стандарту в цьому виборі. Зате багато забобонів – вибір кілець по гороскопу, щоб були гладенькими, мовляв, таке й життя буде в молодої сім'ї... Але головне - вибираючи кільце і одягаючи його на палець улюбленої людини - це бажання пов'язати із цією людиною своє життя. А це куди важливіше, ніж дизайн прикраси. Отже, сміливо вибирайте те, що вам подобається і носіть із задоволенням!

Правду говорять, що весільні кільця – це не просто прикраса. І навіть в пісні співають, що це «двух сердец одно решение». Золоті обручки – це символ вірності й нескінченної любові.

 

 

 

ввв