Золота каблучка з діамантом

Ювелірні прикраси завжди були символом багатства, індивідуальності і смаку. Золото і діаманти – це нескоро минущі цінності матеріального світу. Ювелірні вироби, зроблені із цих матеріалів, втілюють щирість і чистоту. Саме ексклюзивні ювелірні прикраси можуть врятувати вашу індивідуальність на цьому світі загальної глобалізації. Ювелірні прикраси як і раніше залишаються кращими подарунками, найвишуканішими і бажанішими.

Золото – це один з найдорожчих і рідкісних металів, що зустрічаються в природі, а оскільки золото не іржавіє, то його можна назвати вічним металом. Насправді, золото присутнє практично скрізь – у земній корі, у морях і річках, але добути його досить складно, і дуже дорого.

Чисте золото завжди має жовтий колір. Але чисте золото дуже м'яке для більшості ювелірних виробів і тому його сплавляють з іншими металами, щоб підвищити твердість. При цьому колір сплаву може змінитися залежно від кількості домішок. Звичайний ювелірний виріб містить мідь, срібло, цинк, нікель, платину або паладій. Виходячи з цього, змінюється колір сплаву – ось і виходить біле, жовте, зелене, червоне золото.

У наші дні золото – це найпопулярніший метал, який використовується при виготовленні ювелірних виробів.

Золотий хрестик з сапфыром

Хоча ювелірні вироби відрізняються стійкістю до агресивних середовищ, усе ж таки догляд за ними обов’язковий.

Деякі поради з догляду за золотою прикрасою

Рекомендується знімати прикраси кожного разу, як тільки ви плануєте зайнятися ручною працею.

Щоб на золотих кільцях, сережках, браслетах, годиннику не з'явилися темні плями від зіткнення з вологою шкірою, їх необхідно протирати замшею або фланеллю.

Також варто знімати прикраси при нанесенні кремів, що вибілюють шкіру, і мазей, приготовлених на основі солей ртуті і сірки (ртуть утворює із золотом амальгаму, тому виріб й покривається білими плямами, а сірка легко утворює із золотом і сріблом сірчисті з'єднання чорного кольору). Згодом ваша прикраса може бути повністю зіпсована.

Золота печатка з гранатом

Темні плями залишає на золотих виробах йод. Втім, плями від йоду і його з'єднань можна видалити. Виріб опустити на 15-20 хвилин у розчин: 1 чайна ложка гіпосульфіту на стакан води.

Удари, падіння і часті зіткнення з іншими предметами можуть порушити закріпку каменів вашої ювелірної прикраси.

Пам'ятаєте про те, що потрібно піклуватися про ювелірні вироби. У них є своя енергетика, прикраси вимагають любові. Адже й піклуватись про них не так вже й складно. Зрозумійте, що ваша прикраса – це шматочок вас самих.

 

 

 

dfff