src="http://www.3carata.com.ua/media/catalog/product/d/s/dsc_3383.1_1.jpg" alt="Обручки з діамантами" width="120px" />Вибираємо обручки, дізнаємося, що модно і співвідносимо з весільним бюджетом і своїми бажаннями!Золота обручка з з гравіюванням

«Одружуюся? Одружуюся! Які можуть бути сумніви!», - співав знаменитий персонаж популярного радянського мюзиклу. Така пісня звучить щодня в головах і серцях тисяч майбутніх молодят. Отже: плаття-костюм-банкет-запрошення й обручальні весільні кільця!! Куди без них! Без всього вище перерахованого можна і обійтися – багато хто так і робить, а ось обручки – символ нескінченного сімейного життя треба купити обов'язково!:) Що ж вибрати? Давайте виходити з суми. Оскільки яким би не був бюджет весілля, нескінченним він бути не може.

Недорогі обручки

Якщо вам однаково, яке кільце носити довгі роки щасливого подружнього життя, то можна, купити тонке просте золоте кільце вагою 2-2,5 грама. Ще є зовсім вже економ-варіант – срібні обручки з напівкоштовними каменями, узором, емаллю – виглядають вони дуже непогано, хоча вибір таких кілець досить обмежений. Все-таки, краще купити золоті обручки. Традиція, є традиція. І ще одна порада. Якщо все-таки грошей небагато, купіть невелику обручку, але з натяком на дизайн. Пізніше до ювілею весілля ви зможете його поміняти, буде привід ще раз обмінятися весільними кільцями для взаємного задоволення!

 Золота обручка

Обручки для середнього класу

Припустимо, ви надаєте велике значення, тому що саме з'явиться у вас на пальці в грізному закладі іменованому «загс». Хочеться, щоб це було маленьке й незвично красиве кільце, а не таке як у пари ваших друзів, які одружилися півроку тому? Тоді орієнтуйтеся на вагу 5-6 грам. Товщу не радимо. Товсті обручки виглядають потворно, на відміну від перснів. Якщо є зайвих 100-200 гривень, краще витратитися на красивий дизайн. Адже робота ювеліра в кожному випадку залежить від складності виконання кільця.

Обручки з діамантами

Ох, як хочеться купити обручку з діамантами, узяти в прокат красиве весільне плаття, чорний фрак з метеликом і Обручка з діамантами проїхатися в кареті, щоб весь Київ здивувався! Щоб Проня Прокопівна на Узвозі позаздрила!:) Якщо у Вашій обручці буде модний нині розсип дрібних діамантів, тоді, звичайно, сяйву ваших золотих обручок не буде рівних!

Дизайнерські обручки

Ви, очевидно, читали про те, що Бред Пітт сам намалював обручку, яку виконав Армані спеціально до весілля Піта з Дженіфер Аністон. Актори вже давно в розлученні, а дизайн цього колечка (діаманти викладаються по торцю кільця) живе до цих пір і сотні разів був повторений ювелірами. І зараз можна купити таку обручку в Києві, не обов'язково їхати за ним до Італії. Хоча врахуйте, це буде плагіат! Намалюйте собі власне кільце – віддайте ювелірові і він зробить вам унікальну обручку! Ви можете намалювати обручку вашої мрії, від сканувати малюнок і прислати нам! Ми передамо Ваші ідеї в ювелірну майстерню і через місяць Вам принесуть ваше золоте колечко, куди вам буде зручно.

У будь-якому випадку, якщо ви не знаєте що вибрати – порадьтеся з нашими консультантами. Ми із задоволенням підкажемо. Тим більше що в нас представлені товари на будь-який смак і гаманець: дорогі обручки з діамантами й дешеві обручки, є й кільця для середнього бюджету. Ви хочете купити обручки в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Луганську або у Львові? Без проблем!:) Весілля – святкова подія, і підготовка до нього не повинна напружувати. Отже вибір і покупку обручок ми беремо на себе!

Обручальное кольцо

І наприкінці про моду на обручки. Обручки на ювелірній виставці в Києві, яка проходила 22-26 листопада, чітко відносилися до двох тенденцій. Перша – строгий мінімалізм, біле золото сріблисто-сірого матового відтінку й невеликі діаманти, кільце широке й важке 6-7 грам – така пропозиція італійських дизайнерів. Друга тенденція – змішення різних відтінків золота, ніжність, глянсовий блиск і відсутність каменів! Так собі представляють обручки українські ювеліри.

У будь-якому випадку, дорогі покупці, саме Ваше кільце, не залежно від дизайну і ціни є найщасливішим і красивішим на світі, тому що воно – Ваше! :) Інтернет-магазин ювелірних виробів і елітних подарунків «3 Карати» бажає всім молодятам великого щастя в сімейному житті, розумних і красивих спадкоємців і будинок – повну чашу! :)

А ми в свою чергу допоможемо прикрасити Ваше життя!

 

 

но!