Іонізатор 'Дельфіни'

Відомо, що цілющі властивості срібла були відкриті ще в глибокій старовині. Століттями прекрасні антибактеріальні властивості срібла використовувалися в лікуванні безлічі захворювань. На Русі популярним був чай з «рублем». Срібний рубель клали на дно стакана для стерилізації води.

У медичній практиці срібло використовувалося аж до Другої світової війни. З широким застосуванням антибіотиків інтерес до лікування з його допомогою зменшився. Але ненадовго.

Іонізатор 'Якор'

Річ у тому, що патогенні мікроорганізми, як виявилось, швидко «звикають» до ліків, до того ж антибіотики негативно впливають на мікрофлору кишечника, викликають дисбактеріози, знижують імунітет.

Срібло необхідне для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки і кісткової тканини людини.

У малих дозах воно надає омолоджуючу дію на кров і благотворно впливає на протікання фізіологічних процесів в організмі. Підприємство «Агат», відроджуючи старі традиції, пропонує вам придбати срібні іонізатори (очищувачі води) у вигляді забавних срібних фігурок на ланцюжку із затиском-утримувачем, які можна опускати в глек або стакан з водою.

Іонізатор 'Морська зірка'

«Срібна вода» володіє сильними бактеріцидними властивостями, оскільки цей благородний метал у прямому розумінні слова «отруює життя» хвороботворним бактеріям, вірусам і грибкам. Іони срібла як би «зв'язують» молекули ДНК кишкових паразитів, гальмуючи їх зростання і розвиток.

Таку воду лікарі рекомендують використовувати для профілактики грипу, ОРЗ, захворювань шлунково-кишкового тракту, стоматиту, інфекційних захворювань вуха, горла, носа, циститу, запалення очей, а також для обробки ран і опіків.

Найцікавіше, що при вживанні срібла можна не боятися його передозування. Цей метал абсолютно нешкідливий для печінки і нирок.

Застосування срібної води часто діє краще ніж безліч антибіотиків.

 

Спосіб застосування: срібний іонізатор опустити в ємність з водою на 6-8 годин в пропорції 10 г срібла на 1 л води.

 

Джерело: Каталог ПЮКП "Агат"