Отже, що ж нас очікує, чим здивує сезон ювелірної моди, що наступив? Основні моменти будуть стосуватись таких тенденцій:

  • по-перше, це мотиви різноманітної фауни в прикрасах. Тут ювелірна фантазія просто без обмежень! Маємо і кошачих — рік Тигру як-ніяк!  і напрочуд різні звірі: слони, бульдоги, павуки, колібрі і змії...
Золота підвіска діаманти Золотий пірсінг цирконій Золоте кільце діаманти Золоті сережки діаманти сапфір Золота булавка емаль
Золота підвіска "Саламандра" Золотой пірсинг "Черепашка" Золоте кільце з діамантами "Павук" Золоті сережки з діамантом і сапфіром "Стрекоза" Золота булавка з емаллю "Метелик"

 

  • по-друге, флористика — усюди, у всьому: на кол’є, на кільцях, сережках... Яскраві, великі букети або одна невеличка стилізована квіточка, а може навіть просто рослинний орнамент. Ну і куди ж без обсипки з каміння і емалі найсміливіших і соковитих кольорів!
Золотий кулон цирконій емаль Золоте кільце емаль Золоті сережки хризоліт Золоте кільце гранат Золотий кулон цирконій
Золотий кулон "Богиня Хатхор" Золоте кільце "Юдіф" Золоті сережки з хризолітом "Viola" Золоте кільце з гранатом "Grace" Золотий кулон з цирконієм "Cirazon"

 

  • по-третє, це популярність ювелірного мережива — повітряні кільця, плетіння, ніжні орнаменти... Нічого на світі немає прекрасніше і ніжніше, ніж коштовності з золота, що імітують мереживо! Ефект прозорості і легкості надається білими діамантами, що немов би світяться зсередини, або ж обсипкою з цирконію.
Золоте кільце цирконій Золоте кільце діаманти Золоте кільце цирконій Золота обручка Золоте кільце цирконій
Золоте кільце з цирконом "Червона рута-II" Золоте кільце з діамантом "Amalia" Золоте кільце з цирконом "Спіраль-II" Золоті обручка
"Віньєтка-II"
Золоте кільце з цирконом "Лілія-II"

 

  • по-четверте, не можна не відмітити актуальність геометричних тем. Ідеальне сполучення чітких ліній і майстерного виконання ювелірного виробу. У виборі можна притримуватись двох критеріїв — скромність і дорогий вигляд, або ж простота та ефектність в той самий час.
Золотий браслет топаз Золоте кільце діаманти Золотий ланцюг Золоті сережки смарагд Золотий кулон діаманти
Золотий браслет з топазами "Фетіда" Золоте кільце з діамантами "Гармонія" Золотий ланцюг "Кардинал" Золоті сережки "Витражи: самарагд" Золотий кулон "Амулет достатку"

 

  • п'ятим пунктом йдуть хрести. Вони можуть бути абсолютно різних стилів: від класичного до авангардного, великі і маленькі, з розмаїттям каміння або взагалі без вставок.
Золотий хрестик чорний діамант шкіра ската Золотий кулон діамант Золотий хрестик розп'яття Хрестик діамант сапфір Золотий хрестик
Золотий хрест "Quo Vadis" Золотий кулон "Евеліна" Золотий хрестик з розп'яттям маленький Хрестик з діамантами та сапфірами "Віра" Золотий хрестик "Любов"

 

  • шосте — яскраве каміння усіх кольорів і відтінків! Не дивлячись на стабільну популярність діамантів, в цьому сезоні незвичайно стильно виглядає напівдорогоцінне каміння: корали і бірюза в окантовці білого золота, родія або платини; сапфіри і кольорові перлини; а також прикраси із розмаїттям маленьких кольорових камінців, де акцент надається великому натуральному каменю, до того ж можливо й неограненому.
Золоті сережки корали Золоте кільце перли цирконій Золотий кулон бірюза Золотий браслет сапфір Золотий хрестик
Золоті сережки "Коралова роза" Золоте кільце з перлами і циркониєм "Марсельєза" Золотий кулон з бірюзою "Ельфійский" Золотий браслет з сапфірами "Фетіда" Золоте кільце з аметистом "Нумідія"

 

Золоте кільце сапфір фіантин

Золоті сережки раухтопаз

 

І наостанок хочеться відмітити безумовну новинку, що на піку моди 2010 — це прикраси у вигляді золотих або срібних об'ємних сіток, що утримують камінь мов птаха у клітці. Такі прикраси будуть, безсумнівно, яскравими і об'ємними — такими, що здатні прикрасити кожен Ваш день!