Ювелірні прикраси з коштовними і напівкоштовними каменями: додайте більше кольору!

Повернення різноколірних коштовних або напівкоштовних каменів

Золоте кільце смарагд

Ювелірна мода не така мінлива як мода на одяг або взуття. Але на Україну вона приходить із запізненням на півроку або навіть рік, і це мова йде про постачання ювелірних виробів європейських і американських дизайнерів в магазини Києва. А до наших ювелірних майстрів нові тенденції доходять і того довше  тільки через рік-два вони починають поступово пропонувати покупцям вироби з нальотом «останніх трендів». Втім, самі «просунуті» ювеліри вже цієї осені запропонують модні прикраси, і ви зможете їх придбати в нашому Інтернет-магазині «3 Карати».

Крім повернення класичних прикрас  виробів із золота з діамантами, іноземні ювеліри захопилися яскравими каменями і пропонують їх як основний тренд на 2007-2008 р. Саме такі прикраси представлені на міжнародній виставці ювелірних виробів і прикрас у Гонконзі.

Брошки з різноколірними каменями або камені з незвичайним огранюванням, зелений малахіт, чорні діаманти, рівні або абсолютно без огранювання онікси, срібло з окислом визначає загальну тенденцію: чим більше кольору  тим модніше!

Коштовні камені

Золоті сережки діаманти

Прикраси з діамантами. Останнім часом усе модніше стає ограновування діамантів у формі «троянда», при якій гра світла слабше й немає сліпучого блиску діамантів. Таке ограновування було дуже популярним 100 років тому. Діамантові троянди володіють м'яким мерехтливим блиском, а ограновування додає їм схожість з ніжними прикрасами античності.

Кільця з різноколірними каменями. Дизайнер Paloma Picasso пропонує для колекції Tiffany & Co кільця, прикрашені скупченням каменів. Такі кільця з жовтого золота з безліччю різноколірних каменів можна носити разом на одному пальці або окремо.

Розсипи каменів. Ще одним трендом ювелірної моди є набори, усіяні розсипами з діамантів, цирконію або кристалів. У результаті використання кристалів, виросла популярність каменів Swarovski. Розсипи каменів відмінно виглядають на годиннику, підвісках, брошках, сережках. Використовують так само безліч каменів при прикрасі срібних виробів.

Золоте кольє топаз

Напівкоштовні камені

Напевно, кожна жінка пам'ятає, як їй хотілося надіти різнобарвне намисто, які зберігалися в скриньках у наших мам і бабусь.

Дешевші камені, наприклад, топаз, гранат, турмалін різних яскравих відтінків знову входять в моду. Вони дешевші, ніж твердіші камені  алмаз або сапфір, але виглядають не менш вишукано і дозволять вам одягнутися в стилі vintage.

Цього сезону золото можете сміливо комбінувати з жовтим цитрином, димчастим кварцем і янтарем. Прикрасу з сапфірами рожевого кольору можете замінити на рожевий кварц, топаз і турмалін  адже вони доступніше!