Ікона срібна автомобільна-триптих

3 726,00 грн
артикул:
IC24731ag

Ікона-триптих срібна автомобільна зі срібла 925 проби. Виріб освячено, красиво упаковано. Ікона кріпитися до торпеді авто на двосторонньому скотчі. Виріб упаковано в подарунковий футляр.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.

Автомобільна ікона це чудовий подарунок віруючому автомобілісту. Адже коли, як не під час подорожі йому необхідна Божа допомога. Ікона вже освячена. Ікона срібна автомобільна - триптих у вигляді красиво виконаної ажурною в'язі і ликів святих допомагає захистити автомобіль будь-якої марки від найнесподіваніших неприємностей по дорозі. Три обличчя, срібло і віра - це головні складові того, що Вам і Вашому авто нічого не загрожує. До ікони виробник докладає сертифікат з описом матеріалів, технології виготовлення, коротким описом способу і короткою молитвою. Виріб упаковано в подарунковий футляр з кожвинила, всередині оксамитовий ложемент і двосторонній скотч, для кріплення ікони до торпеді. Висота: 48 мм.

Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Термін виготовлення: 3-5 недель
Термін доставки: при наличии 1-3 дня
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Ікона срібна автомобільна-триптих

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!