Срібна автомобільна ікона - триптих

2 052,00 грн
артикул:
IC24736ag
На дерев'яній основі надійно закріплені три святих образи: Богородиця, Ангел Охоронець і Великомучениця Алла. Прикрашений триптих накладками зі срібла 925 проби і фіанітами. Вага 34,48 гр.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Щоб водієві уберегтися на дорозі від непередбачених обставин, він просить захисту у вищих сил. Вдаючись до допомоги святих, ви охороняєте себе і свій транспортний засіб не тільки від несподіваної поломки, але від угону і від ДАІ. Часто, звертаючись в молитвах, шофери згадують і Святого з власним ім'ям. На цьому триптиху зображена Великомучениця Алла, але за бажанням образ може бути замінений на будь-який інший. За допомогою спеціальної технології ікони нанесені на латунну плашку, і покриті захисним шаром, яке зберігає кольори від вигорання і подряпин. Виріб упаковано в подарунковий футляр з кожвиніла, всередині оксамитовий ложемент і двосторонній скотч, для кріплення ікони до основи. Висота ікони 60 мм.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: при наявності 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Срібна автомобільна ікона - триптих

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!