Срібна автомобільна ікона-триптих на дереві

2 079,00 грн
артикул:
IC24735ag
Ікона для автомобіля з образами Спасителя, Миколи Угодника і Олександра Невського. Дерев'яна основа прикрашена візерунком зі срібла і вставками фіанітів. Вага 33,3 гр.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Водії, які багато часу проводить за кермом свого автомобіля, захищають себе від небезпек охоронними молитвами та іконами. Вибираючи покровителя, найчастіше шофери віддають перевагу Миколі Чудотворцю, покровителю мандрівників, а також молять про заступництво Святого з власним ім'ям. На даному триптиху зображений Олександр Невський, але можна вибрати будь-якого іншого. Зображення наноситься за спеціальною технологією на латунь, а зверху покривається захисним шаром, що запобігає від вигорання і механічних подряпань. Образи закріплені на дерев'яній основі. Образа в іконі поділяють доріжки з каменів фіанітів, а зверху триптих прикрашає срібний ажурний вінець з хрестом в центрі. Колір каменів за бажанням замовника може бути будь-яким. Висота ікони 60 мм.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: при наявності 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Срібна автомобільна ікона-триптих на дереві

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!