Книга «51 найважливіша мова в історії»

16 584,75 грн
артикул:
BK24503za

Книга "51 найважливіша мова в історії". Формат 185 * 280 мм, кількість сторінок 384. Обкладинка французький Суцільношкіряна, ручної роботи.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.

Ця чудова колекція включає 51 мова великих історичних особистостей, від Мойсея до Барака Обами. Кожну мова передує глибокий аналіз, який створює історичний контекст і допомагає читачеві зрозуміти суть подій, які сформували сьогоднішній світ. Террі Голуей познайомив читача з виступами, що змінили хід всесвітньої історії в силу чудового ораторського мистецтва, з яким вони були вимовлені. Формат 185 * 280 мм, кількість сторінок 384. Обкладинка французький Суцільношкіряна, ручної роботи. Шкіра кольору ебенового дерева (Італія), а також вставка зі шкіри кольору "рубін". Рельєф на шкірі і тиснення виконані вручну. Круглёние корінці книг прикрашають високі бинти. Обкладинка декорована гравірованої композицією, колір - "золото" з інкрустацією стразами Swarovski. Каптал шовковий, ручного плетіння. Форзац складовою. Обріз полірований, колір - "золото".

Додаткова інформація
Термін виготовлення: 3-4 недели
Термін доставки: при наличии 2-4 дня
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Книга «51 найважливіша мова в історії»

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!