Брелоки з дорогоцінних металів

Брелоки
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 98

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 98

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Брелоки золоті та авто брелки зі срібла

Золотий брелок

Не грюкайте дверима! Подарунок автолюбителям: срібні та золоті брелоки.

Є анекдот, що чоловік, купивши машину, першим ділом просить свою дівчину або дружину... не грюкати дверима! І навіть якщо це дійсно так, не варто сприймати автомобіль чоловіка, як щось більш значуще, і мучитися ревнощами. Набагато краще схвалити хобі своєї другої половинки і подарувати на знак підтримки невеличкий сувенір, наприклад, срібний брелок. Ваш чоловік буде дуже гордий!

Брелок із золота для крутого денді

Британські вчені встановили, що пристрасть чоловіків до рухомих об'єктів − це пам'ять предків та схильність до полювання. Сучасні представники сильної статі в “полюванні на мамонтів” віддають перевагу залізним коням. Це дає необхідне кожному “самцеві” відчуття влади, свободи, престижу.

А ще є думка, що багато століть тому лондонські денді носили золоті прикраси на ланцюжку від годинника, щоб привертати увагу оточуючих. Тому, якщо ви зможете дозволити купити брелок Porsche, Ауді, Тойота, Фольксваген, Lexus улюбленому водієві, це звичайно ж підкреслить його статус і високе положення. Не дарма чоловіки віддають перевагу дорогим і елітним моделям авто.

Золотий брелок Porsche
Золотий брелок «Porsche»
Золотий автобрелок Range Rover
Золотий автобрелок «Range Rover»
Золотий брелок Volkswagen
Золотий брелок «Volkswagen»
Золотий брелок Mazda
Золотий брелок «Mazda»

Срібні брелоки − недорогий і гарний подарунок

На думку тих же вчених, при виборі автомобіля, дівчата частіше звертають увагу на красу і дизайн транспортного засобу. Чоловіки вважають, що дамам подобаються маленькі компактні машинки, але це помилка, бо сучасні жінки-автолюбителі віддають перевагу позашляховикам, тож вони будуть надзвичайно раді отримати в подарунок розкішний брелок Лексус, Рендж Ровер, Мерседес або Honda.

Срібний брелок Opel
Срібний брелок «Opel»
Срібний брелок Infiniti
Срібний брелок «Infiniti»
Срібний брелок Suzuki
Срібний брелок «Suzuki»

Догляд за срібними та золотими виробами

Втім, багато автолюбителів міняють машини як рукавички, тому найкращим вибором буде − брелок зі знаком зодіаку, який можна використовувати як брелок для ключів від квартири або офісу. Однак потрібно пам'ятати, що такі брелки, в першу чергу, все-таки дорогоцінний виріб з м'якого металу. Тому носити елегантний подарунок потрібно в сумочці, або барсетці, намагаючись уникати дрібних механічних подряпин, здатних позбавити дорогий сувенір колишнього блиску і лоску. Втім, і золото і срібло можна через час відполірувати або покрити родиєм. Також знайте, що емаль, якою покривають деякі автобрелокі, це тонкий шар скла. Постарайтеся не упускати на асфальт в'язку ключів з циєю красивою прикрасою.

Нехай автомобіль стане для Вас засобом досягнення мети, і буде частиною вашого іміджу, стилю і показником успішності!