Попільничка зі срібною статуеткою «Дон Кіхот»

11 340,00 грн
артикул:
OF29169kv
Красива попільничка з натурального каменю зі срібною статуеткою хитромудрого ідальго для шанувальників творчості Сервантеса. Срібло 925 проби, позолота. Вага срібла 120 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Важко зустріти людину, що жодного разу не чула про подвиги знаменитого лицаря. У його честь влаштовуються свята і фестивалі, йому встановлюють пам'ятники і відкривають музеї, а книга про подвиги Дон Кіхота - один з найкращих романів у світовій літературі! Така оригінальна попільничка напевно сподобається людині освіченій, начитаній; тому, хто захоплюється славними лицарями і їх дамами серця! Чудовий подарунок до нового будинку або офіс - дорога попільничка з красивого натурального полірованого каменя з прекрасним доповненням - невеликий статуеткою з срібла у вигляді Дона Кіхота. Це практична прикраса інтер'єру обов'язково сподобається Вашому другу або родичу! Розмір попільнички 10 х 10 см. Висота попільнички разом з фігуркою 11 см.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 830°
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Попільничка зі срібною статуеткою «Дон Кіхот»

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!