Ритон срібний у вигляді бика «Ольвія»

57 159,00 грн
артикул:
TW23885ag
Ритон кружка зі срібла з головою бика виготовлений зі срібла з позолотою. Вага 543,52 грама. Срібло 925 проби. Дорогий, елітний і ексклюзивний подарунок для колекціонера або багатої людини.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Слово ритон перекладається з давньо-грецького як ріг для пиття. Традиційно використовувався на святах в якості келиха. Виготовлявся ритон зі срібла або інших матеріалів, мав лійкоподібну форму і закінчувався внизу головою тварини. Срібний ритон з головою бика - це ексклюзивний подарунок, який виготовляється тільки на замовлення. Ви можете бути впевнені в оригінальності подарунка. Підійде в якості дорого сувеніру колекціонеру срібного посуду, тому, хто любить історії або просто для дуже багатої людини, яка розбирається в мистецтві і цінує елітні сувеніри зі срібла і золота. Ритон зі срібла стане гідною прикрасою інтер'єру, а може використовуватись як срібна кружка для вина, води, кави чи чаю. Розміри срібного ритону: висота 150 мм, діаметр 80 мм, обсяг 260 мл. Виготовляється тільки за попереднім замовленням.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Термін виготовлення: 3-5 тижнів/на замовлення
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Ритон срібний у вигляді бика «Ольвія»

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!