Ексклюзивне кільце з гранатами «Antusa»

11 004,00 грн
артикул: SKU
RG23677aj
Чудове ексклюзивне кільце у вигляді завитків і гроном соковитих овальних гранатів, куб.цирконій. Вага 5,4 грам. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 3-4 недели
Термін доставки при наличии 1-3 дня
Колекція золотих прикрас, на яку надихнула дизайнера чудова літня Греція. Вигини металу, які нагадують чи то серце, чи то колону в корінфському стилі, мерехтіння гранатів, як стигла виноградне гроно. Самі боги вибрали цю землю, щоб подарувати цивілізації легенди про мужніх воїнів і красунь. Ваша улюблена оцінить гарнітур "Antusa" - у перекладі з грецького "красуня". Завитки прикрашені куб.цірконіем високої якості (або діамантами - за вашим бажанням). Кільце займе практично фалангу на вашому пальці, розтікаючись на ній майже на 20 мм. Це кільце неможливо не помітити і не оцінити ваш смак. Замовляйте його з сережками і кулоном або окремо в будь-якому кольорі металу, з будь-якими напівкоштовними й дорогоцінними каменями. Вставки: гранати, 8 шт, загальною вагою 1,35 ct.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Ексклюзивне кільце з гранатами «Antusa»