Золотий пірсинг і сережки в пупок

Вид Сетка Список
на сторінці

11 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

11 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Розвінчуємо міфи про пірсинг для пупка

Золотий пірсинг топаз

За статистикою, більшість наших покупців золотого пірсингу в пупок − чоловіки. Так-так, їм подобатися плаский животик і крихітний сяючий пірсинг з діамантом в пупок − це модно і неймовірно сексуально! Разом з тим, пірсинг − найсуперечливіший аксесуар, викликає масу питань і домислів, ми постараємося на них відповісти.

Отже, 4 найпопулярніших помилки про пірсинг, які ми чули від клієнтів 3 Карата:

 

1. Чи правда, що вироби з медичної сталі − найкращі прикраси для пірсингу пупка?

Вигадка. Медсталь створили спеціально для інструменту медичного призначення. Постійний контакт медичної сталі з тканинами організму неприродний, так як нікель, що входить до складу сталі, окислюється, утворюються токсичні сполуки і може бути алергічна реакція.

2. Чи треба постійно промивати свіжий прокол перекисом водню і часто провертати прикрасу?

Наше категоричне «НІ». Промивати пірсинг перекисом водню не потрібно, оскільки він не має властивостей загоювати рани. Провертати? − Не робіть нічого подібного. Часте прокручування заважає швидкому загоєнню проколу і сприяє появі ран, потрапляння інфекції.

3. Купив дівчині пірсинг, а камінчик або кулька вдавлюється в шкіру і болить! Що робити?

Насправді, якщо Ви вирішили купити золотий пірсинг у подарунок, краще точно знати довжину штанги, в середньому вона становить 1,5 - 2 см. Але у нас були випадки, коли доводилося підрізати штангу − це фізіологія. Складка шкіри у кожного індивідуальна. Якщо болить − значить, у Вас свіжий прокол. Причина не в ювелірному виробі, а у набряку. Але краще проконсультуватися з пірсером, можливо слід зробити заміну на золоту сережку в пупок з більш довгим «бананом» або легшу. Не женіться за об'ємністю ювелірного виробу, перш за все − особистий стиль!

4. Чи можуть золоті пірсинги в пупок бути причиною безпліддя?

Абсолютно неправдоподібне твердження.Пірсинг − це тільки прокол шкіри, а внутрішні органи жінки надійно захищені черевною порожниною. Загалом, ніякої загрози жінкам, які ще не народжували, дана прикраса не несе. Правда на останніх тижнях вагітності, або хоча б перед пологами від пірсингу краще на деякий час позбавитися, щоб лікарям було спокійніше.

5. Золота сережка в пупок розтягнулася! Що з нею робити?

Проблема не в сережці, запевняємо вас. Метал не настільки пластичний, навіть золото 585 проби. Просто скоротилася відстань між вколом і виколом на кілька міліметрів за період загоєння, або після пологів розтягнулася шкіра. Перевіряємо сережку в пупок в положенні «лежачи» − шкіра розтягнулася на всю довжину прикраси, а в положенні «стоячи» − відстань скорочується, значить можна спробувати ставити «банан» коротше, купити інший виріб, а якщо це золотий виріб його можна вкоротити. Жодного знайомого ювеліра? − Звертайтеся, 3 Карата завжди радо Вам допоможуть!

До речі, моду на пірсинг задають голлівудські шанувальниці пірсингу, а що саме вони зараз воліють − читайте у нашому огляді.