Золотий пірсинг і сережки в пупок

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 13-24 of 78

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 13-24 of 78

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Розвінчуємо міфи про пірсинг для пупка

Золотий пірсинг топаз

За статистикою, більшість наших покупців золотого пірсингу в пупок − чоловіки. Так-так, їм подобатися плаский животик і крихітний сяючий пірсинг з діамантом в пупок − це модно і неймовірно сексуально! Разом з тим, пірсинг − найсуперечливіший аксесуар, викликає масу питань і домислів, ми постараємося на них відповісти.

Отже, 4 найпопулярніших помилки про пірсинг, які ми чули від клієнтів 3 Карата:

 

1. Чи правда, що вироби з медичної сталі − найкращі прикраси для пірсингу пупка?

Вигадка. Медсталь створили спеціально для інструменту медичного призначення. Постійний контакт медичної сталі з тканинами організму неприродний, так як нікель, що входить до складу сталі, окислюється, утворюються токсичні сполуки і може бути алергічна реакція.

2. Чи треба постійно промивати свіжий прокол перекисом водню і часто провертати прикрасу?

Наше категоричне «НІ». Промивати пірсинг перекисом водню не потрібно, оскільки він не має властивостей загоювати рани. Провертати? − Не робіть нічого подібного. Часте прокручування заважає швидкому загоєнню проколу і сприяє появі ран, потрапляння інфекції.

3. Купив дівчині пірсинг, а камінчик або кулька вдавлюється в шкіру і болить! Що робити?

Насправді, якщо Ви вирішили купити золотий пірсинг у подарунок, краще точно знати довжину штанги, в середньому вона становить 1,5 - 2 см. Але у нас були випадки, коли доводилося підрізати штангу − це фізіологія. Складка шкіри у кожного індивідуальна. Якщо болить − значить, у Вас свіжий прокол. Причина не в ювелірному виробі, а у набряку. Але краще проконсультуватися з пірсером, можливо слід зробити заміну на золоту сережку в пупок з більш довгим «бананом» або легшу. Не женіться за об'ємністю ювелірного виробу, перш за все − особистий стиль!

4. Чи можуть золоті пірсинги в пупок бути причиною безпліддя?

Абсолютно неправдоподібне твердження.Пірсинг − це тільки прокол шкіри, а внутрішні органи жінки надійно захищені черевною порожниною. Загалом, ніякої загрози жінкам, які ще не народжували, дана прикраса не несе. Правда на останніх тижнях вагітності, або хоча б перед пологами від пірсингу краще на деякий час позбавитися, щоб лікарям було спокійніше.

5. Золота сережка в пупок розтягнулася! Що з нею робити?

Проблема не в сережці, запевняємо вас. Метал не настільки пластичний, навіть золото 585 проби. Просто скоротилася відстань між вколом і виколом на кілька міліметрів за період загоєння, або після пологів розтягнулася шкіра. Перевіряємо сережку в пупок в положенні «лежачи» − шкіра розтягнулася на всю довжину прикраси, а в положенні «стоячи» − відстань скорочується, значить можна спробувати ставити «банан» коротше, купити інший виріб, а якщо це золотий виріб його можна вкоротити. Жодного знайомого ювеліра? − Звертайтеся, 3 Карата завжди радо Вам допоможуть!

До речі, моду на пірсинг задають голлівудські шанувальниці пірсингу, а що саме вони зараз воліють − читайте у нашому огляді.