Обручка з трьох кілець «Trinity»

9 072,00 грн
Бонусна ціна
від 8 436,96 грн*
артикул:
WR25001es
Практичне і стильне обручку з білого, жовтого і червоного золота 585 проби. Вага виробу - 6.3 грама. Золото 585 проби. Відмінний вибір на весілля - вічна класика. Ширина кільця - 5 мм.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Це вже класика! Чудова обручка, - геніальний винахід будинку Картьє, у вигляді переплетення трьох кілець стане елегантним символом скріплення Ваших шлюбних обітниць. Особливо підійде це кільце тим, хто носить вироби з різних кольорів металу, і необхідно, щоб обручка гармоніювала з іншими прикрасами. Кільце підійде як нареченому, так і нареченій. Виберіть для себе і Вашої другої половинки оригінальну обручку! Ширина виробу - 5 мм. Можливе виготовлення кільця одноколірним або зі вставками. Практичне і стильне обручку з білого, жовтого і червоного золота 585 проби. Вага виробу - 6.3 грама. Золото 585 проби. Відмінний вибір на весілля - вічна класика. Ширина кільця - 5 мм.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Передзамовлення
Термін виготовлення: 2-3 недели
Термін доставки: при наличии 1-4 дня
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Обручка з трьох кілець «Trinity»