Перстень з діамантом чоловічий «Менелай»

23 100,00 грн
Бонусна ціна
від 21 483,00 грн*
артикул:
SR03637kv
Розкішний перстень з діамантом чоловічий у поєднанні 2-х кольорів золота - європейського жовтого і білого. Золото 750 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Стильний дизайн цього красивого золотого персня обов'язково сподобається сучасному діловому чоловікові, а особливо сильне враження справить блиск діаманта! Придбати цю чоловічу печатку з діамантом для коханої людини на день народження або в честь підвищення по службі легко і просто - оформляєте замовлення і перстень вже їде до вас! Ви можете замовити цей перстень в моно-кольорі - в білому, червоному або жовтому золоті. За Вашим бажанням ми можемо вставити будь-яке каміння. Характеристики каменів: діамант (ограновування коло), чистота 3/5 А, 0.05 ct (2.5 мм). Ширина персня - 6 мм. Кільце представлено в 20 розмірі, наявність потрібного розміру уточнюйте у консультантів.
Додаткова інформація
Метал: Золото 750°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2 тижні
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Перстень з діамантом чоловічий «Менелай»
Вы недавно просматривали