Золотий брелок «Інфініті»

20 804,00 грн
Бонусна ціна
від 19 347,72 грн*
артикул:
KC28888av
Золотий брелок для ключів з логотипом автомобіля "Infiniti"- приємний і корисний сувенір улюбленому автомобілісту. Довжина 8,7 см. Вага виробу - 15 грам. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Золотий автобрелок чудовий аксесуар і ефектний атрибут для даної марки авто. Безумовно, цей дуже стильний і корисний подарунок, допоможе без слів висловити свою щиру симпатію до власника автомобіля Інфініті. Цей автомобільний брелок забезпечений поворотним механізмом, що дозволяє логотипу всередині кільця обертатися, - дрібниця, але цікаво виглядає. Завдяки надійній системі кріплення "Омега" брелок ніколи не відстебнеться і не загубиться. Щоб повісити автомобільний ключ і пульт сигналізації на брелок, необхідно злегка натиснути на кільце пальцями з двох сторін і витягнути верхнє кільце з пазу. Після - вставити кінчики кільця назад в тримач, до клацання, і закрити застібку. Все, ключі надійно зафіксовані! Довжина 8,7 см. Великий круг має діаметр близько 3 см.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий брелок «Інфініті»
Вы недавно просматривали