Золотий перстень Соломона «Все мине»

14 580,00 грн
артикул:
SR29389sd
Знамените кільце царя Соломона з написом, який втішить і подарує надію. В кільце вставлені кольорові напівкоштовні камені Ширина кільця 8 мм, чорніння.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Один з найвідоміших перснів в історії людства. За легендою цареві Соломону в юності було подаровано кільце з гравіюванням, і сказано було йому, що коли буде дуже важко, сумно або страшно - він згадає і покрутить його в руках, побачить напис "Все мине" і стане йому легше на душі. З перснем пов'язано кілька легенд, згідно одній з них, Соломон виявив другий напис всередині золотого кільця, коли в гніві закинув його в кут - "І це теж мине" свідчила вона. І лише через багато років, коли перші написи стерлися, він виявив на ребрі ювелірної прикраси третій напис - "ніщо не минає" і здивувався мудрості дарувальника. Сенс персню в тому, що він крутиться, як крутиться світ і доля людини, і у кожен момент перстень дає пораду, яка зараз йому необхідна. Чоловічі персні можуть бути будь-якими по дизайну, - історія знає розкішні прикраси Людовика і персні з черепами кочівників, але мало хто з них стали легендами, здатними допомагати власнику порадою і підтримкою - як каблучка Соломона. Кільце покрито чорнінням, виготовляється в червоному, жовтому європейському і білому (без родію) кольорі золота. Камені - кількість і характеристики - за бажанням. Чудовий подарунок близькій людині! Ширина кільця - 8 мм. Характеристика каменів: хризоліти, аметисти, сапфіри, цитрини, діаметр 1.5 мм.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий перстень Соломона «Все мине»

Дізнавайтесь першими про модні новинки каталогу та отримайте 150 грн у подарунок!