Золотий «Перстень Всевладдя»

4 984,00 грн
артикул: SKU
RG23710av
Золотий перстень з написом мовою ельфів стане прекрасним подарунком до будь-якого свята. Срібло 925 проби. Вага виробу - 1,85 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 3-5 недель
Термін доставки при наличии 1-3 дня
"My precious!" - cкажете ви і матимете рацію, ця коштовність може стати вашою, і сподіваємося ви - не Горлум, що не Саурон, а належите до групи світлих і добрих поборників світу в Середзем'я :)). Нагадаємо, що на Каблучці Влади написано закляття Саурона ельфів рунами, а значить носити його може тільки людина, яка вільна від спраги влади, чистий і непідвладний пристрастям й гріхи, - такий, як Фродо і його славні, сміливі товариші. Напевно, ви просто посміхаєтеся з цих письменницьких фантазій, - але ж легенда хороша, і вам просто подобається це колечко або книги Толкієна. До речі, хороший подарунок толкіністів! З огляду на, що на цих золотих перстнях є напис, їх неможливо замовити меншим, ніж 16-й розмір, просимо це враховувати. Напис нанесено не наскрізь, а відливається з кільцем і має вигляд неглибокого гравіювання на зовнішній поверхні. Можливі кольори металу - білий і червоний (класичний). Вага металу - середня і може незначно змінюватися в залежності від розміру. Мир вам!
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий «Перстень Всевладдя»